Dobrý den, vyplnila jsem včera večer dotazník, ale pořád mi nebyly připsány body, jelikož se chýlí konec měsíce a jelikož nemám body za celý měsíc za truhličky ne svojí vinou prosím můžete mi napsat ještě dnes jak se to vyřeší, díky moc blabola

Dobrý den, vyplnila jsem včera večer dotazník, ale pořád mi nebyly připsány body, jelikož se chýlí konec měsíce a jelikož nemám body za celý měsíc za truhličky ne svojí vinou prosím můžete mi napsat ještě dnes jak se to vyřeší, díky moc blabola

@blabola Zdravíme smile, body z dotazníku bohužel do konce měsíce připisovat ještě nebudeme. Body připíšeme, až se rozhodneme uzavřít dotazník smile. Počítejte někdy během dubna.

@blabola Zdravíme :), body z dotazníku bohužel do konce měsíce připisovat ještě nebudeme. Body připíšeme, až se rozhodneme uzavřít dotazník :). Počítejte někdy během dubna.

--Rye -Freegame tým - moderátor

ok a co uděláte s těma truhličkama, skore, asi už nezlepším tenhle měsíc, ale přes truhličky, které byly určitě 2 bych se zlepšila :o( Ale stejně děkuji moc za rychlou odpověď

ok a co uděláte s těma truhličkama, skore, asi už nezlepším tenhle měsíc, ale přes truhličky, které byly určitě 2 bych se zlepšila :o( Ale stejně děkuji moc za rychlou odpověď

Dobrá, zařídíme smile. Každopádně body za dotazník bys měl mít i tak, Dodo @DoDoTom68

Dobrá, zařídíme :). Každopádně body za dotazník bys měl mít i tak, Dodo @DoDoTom68

--Rye -Freegame tým - moderátor

147
views
3
replies
3
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft