Dobrý den, hraju pro Blabola a nejde mi v profilu zadat, že chci posílat novinky a tím, získat např. truhličku, už mi to nejde zhruba měsíc a ano, klikla jsem na uložit změny jak nahoře tak dole, aktualizuje se mi to a opět to není zaškrtlé :o( zkouším to několikrát denně :o(

Dobrý den, hraju pro Blabola a nejde mi v profilu zadat, že chci posílat novinky a tím, získat např. truhličku, už mi to nejde zhruba měsíc a ano, klikla jsem na uložit změny jak nahoře tak dole, aktualizuje se mi to a opět to není zaškrtlé :o( zkouším to několikrát denně :o(

Tak to já mám stejný problém,už jsem to aj tady na fóru řešil,ale mejlíky pořád nechodí smile Ono sice těch padesát bodíků není až tak moc,ty si můžu v klidu nahrát,ale přeci jen jsme pak maličko znevýhodnění oproti ostatním.Ještě zkusím založit nový mail,třeba to pak půjde.

Tak to já mám stejný problém,už jsem to aj tady na fóru řešil,ale mejlíky pořád nechodí :( Ono sice těch padesát bodíků není až tak moc,ty si můžu v klidu nahrát,ale přeci jen jsme pak maličko znevýhodnění oproti ostatním.Ještě zkusím založit nový mail,třeba to pak půjde.

Bastík :D

koukám tady se od vedení odpovědi nedočkám .o( asi už to hrajem moc dlouho

koukám tady se od vedení odpovědi nedočkám .o( asi už to hrajem moc dlouho

Zdravím! Omlouvám se moc, byl jsem teď delší dobu mimo kancelář smile. Napíšu člověku, co se stará o zasílání newsletteru smile. Tak snad to dobře dopadne.

Zdravím! Omlouvám se moc, byl jsem teď delší dobu mimo kancelář :). Napíšu člověku, co se stará o zasílání newsletteru :). Tak snad to dobře dopadne.

--Rye -Freegame tým - moderátor

moc díky a taky si potřebujete orazit, chápeme

moc díky a taky si potřebujete orazit, chápeme

Ahoj @blabola tak podle výpisu přímo od našeho providera emailů jsi se asi omylem odhlásil 15 Oct 2015 7:47 am.
Nemůžu tě ručně přidat..

Nicméně je tu řešení! Pro všechny (i @BastienBax)
Přihlašte se znovu zde:

http://eepurl.com/u5BrD

Potom vám přijde email o potvrzení, ten potvrďte. A už to pojede!
Dejte pls vědět jak jste dopadli!

Ahoj @blabola tak podle výpisu přímo od našeho providera emailů jsi se asi omylem odhlásil 15 Oct 2015 7:47 am. Nemůžu tě ručně přidat.. Nicméně je tu řešení! Pro všechny (i @BastienBax) Přihlašte se znovu zde: http://eepurl.com/u5BrD Potom vám přijde email o potvrzení, ten potvrďte. A už to pojede! Dejte pls vědět jak jste dopadli!

--- UnHynek - Freegame tým........

jé vy jste tam šikovní, asi to bylo vážně omylem jinak bych to neudělala, takže vážně díky, snad to bude chodit :o)

jé vy jste tam šikovní, asi to bylo vážně omylem jinak bych to neudělala, takže vážně díky, snad to bude chodit :o)

@blabola @BastienBax pls dejte vědět, že vám to chodí :-) @Apofis - napiš sem až budeme posílat newsletter, aby si to mohli zkontrolovat

@blabola @BastienBax pls dejte vědět, že vám to chodí :-) @Apofis - napiš sem až budeme posílat newsletter, aby si to mohli zkontrolovat

--- UnHynek - Freegame tým........

Óóóóó........tak nevím že bych se kdy odhlásil,ale já se možná ani nepřihlásil smile Každopídně napraveno,tak se těším na novinky smile Díky moc a až něco přijde (esli přijde) určitě dám vědět.

                P.S.-Jo jo,je to tak Blabolo,máme tu nejšikovnější redakci
Óóóóó........tak nevím že bych se kdy odhlásil,ale já se možná ani nepřihlásil :D Každopídně napraveno,tak se těším na novinky :) Díky moc a až něco přijde (esli přijde) určitě dám vědět. P.S.-Jo jo,je to tak Blabolo,máme tu nejšikovnější redakci

Bastík :D

tak zklamání, přišel mejl, ale odkaz mi truhličku zase nepřines, já se na to :o( co s tím lidi?

tak zklamání, přišel mejl, ale odkaz mi truhličku zase nepřines, já se na to :o( co s tím lidi?

@blabola To není možné, v každém Newsletteru je truhlička! Díval jsi se správně? V jakém programu se díváš na emaily? Můžeš nám udělat screenshot? To vyřešíme! :-)

@blabola To není možné, v každém Newsletteru je truhlička! Díval jsi se správně? V jakém programu se díváš na emaily? Můžeš nám udělat screenshot? To vyřešíme! :-)

--- UnHynek - Freegame tým........

Vím, že je to trapné, ale uvidíte sami, že mi ještě žádnou nenačetlo v průběhu dnů, co jste e-maily posílali. Teď jsem zkoušela kliknout jak na truhličku, a přihlásit se, tak i na odkaz a přihlásit se a pořád nic, a i když si váš mejlík otevřu v novém okně tak pořád nic, to je jedno, vzhledem ke skore tento měsíc to je fuk, ale mrzí to a příští měsíc jsem v práci, takže stejně nebude na hraní čas :o(

Vím, že je to trapné, ale uvidíte sami, že mi ještě žádnou nenačetlo v průběhu dnů, co jste e-maily posílali. Teď jsem zkoušela kliknout jak na truhličku, a přihlásit se, tak i na odkaz a přihlásit se a pořád nic, a i když si váš mejlík otevřu v novém okně tak pořád nic, to je jedno, vzhledem ke skore tento měsíc to je fuk, ale mrzí to a příští měsíc jsem v práci, takže stejně nebude na hraní čas :o(

No já jsem na tom úpe stejně.......kliknu na truhličku,nic.......kliknu na:,,Neváhej a seber ji",taky nic smile ....Ale úspěch je že už alespoň ty mejlíky choději smile

No já jsem na tom úpe stejně.......kliknu na truhličku,nic.......kliknu na:,,Neváhej a seber ji",taky nic :( ....Ale úspěch je že už alespoň ty mejlíky choději :)

Bastík :D

no to je úspěch, to se musí nechat, ale vzhledem k tomu, že jsme tu denně, ten přehled máme taky :o)

no to je úspěch, to se musí nechat, ale vzhledem k tomu, že jsme tu denně, ten přehled máme taky :o)

@BastienBax, @blabola: už asi tušíme čím to je. Dnes budeme moudřejší večer, máme poradu s programátorem.

@BastienBax, @blabola: už asi tušíme čím to je. Dnes budeme moudřejší večer, máme poradu s programátorem.

--- UnHynek - Freegame tým........

šikulkové, jste zlatíčka, příští měsíc asi nebudu tak aktivní, jelikož budu skoro pořád pryč a nebudu na netu, ale i tak budu ráda, za každou pomoc a na ty nejaktivnější nemám :o)))
díky a pro jistotu, že jsme se vážně z ničeho s bastem neodhlašovali, máme vás na to moooc rádi

šikulkové, jste zlatíčka, příští měsíc asi nebudu tak aktivní, jelikož budu skoro pořád pryč a nebudu na netu, ale i tak budu ráda, za každou pomoc a na ty nejaktivnější nemám :o))) díky a pro jistotu, že jsme se vážně z ničeho s bastem neodhlašovali, máme vás na to moooc rádi

@blabola: děkujeme, to je od tebe moc hezké co píšeš. Vážíme si toho!

@blabola: děkujeme, to je od tebe moc hezké co píšeš. Vážíme si toho!

--- UnHynek - Freegame tým........

prosím prosím ještě jedna prosba, nešla by na ten pohár z minulého měsíce napsat jiná přezdívka třeba Vašík nebo Dianka nebo Jarka, ale ne blábola? díky moc, jméno je na vás, jestli to půjde, protože bych ho ráda věnovala jako výchovný za nějaký dobrý výkon svým dětem díky díky

prosím prosím ještě jedna prosba, nešla by na ten pohár z minulého měsíce napsat jiná přezdívka třeba Vašík nebo Dianka nebo Jarka, ale ne blábola? díky moc, jméno je na vás, jestli to půjde, protože bych ho ráda věnovala jako výchovný za nějaký dobrý výkon svým dětem díky díky

@blabola To samozřejmě můžeme zařídit. @Rye si to rád vezme za úkol! Jen pohárky za březen jsme již převzali, budeš muset vybojovat dubnovou ligu! :-)

@blabola To samozřejmě můžeme zařídit. @Rye si to rád vezme za úkol! Jen pohárky za březen jsme již převzali, budeš muset vybojovat dubnovou ligu! :-)

--- UnHynek - Freegame tým........

to nevím, ale pokusím se o zázrak, květen je taky nabitý, něco vymyslíme, budu trénovat a pilně cvičit a pak si zase vyhraju pohárek, ale s těma profíkama ve zlaté se bojovat o pohár nedá, jste zlatíčka :o) jsem to tušila

to nevím, ale pokusím se o zázrak, květen je taky nabitý, něco vymyslíme, budu trénovat a pilně cvičit a pak si zase vyhraju pohárek, ale s těma profíkama ve zlaté se bojovat o pohár nedá, jste zlatíčka :o) jsem to tušila
12
217
views
20
replies
4
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft