Zdar spolubojovníkům a hlavně všem v redakci FG.......Tak mě napadlo esli by nešla udělat každý měsíc soutěž ve stylu ukaž co umíš,kdy by šlo jen o nahrání co největšího počtu bodů v jednotlivích hrách na skóre,prostě o to být ten nejlepší smile Mohla by trvat třeba jen jeden den a pak by se zas tabulky se skóre vrátili do normálu.No a vítěz v každé hře by mohl dostat třeba pár bodíků k dobru.Myslím že by se takhle hráči docela vyřádili a bylo by to příjemné zpestření.Jen doufám že by to pro vás v redakci nebylo moc pracné.Schválně ať se vyjádří aj další válečníci zda by měli zájem. smile

Zdar spolubojovníkům a hlavně všem v redakci FG.......Tak mě napadlo esli by nešla udělat každý měsíc soutěž ve stylu ukaž co umíš,kdy by šlo jen o nahrání co největšího počtu bodů v jednotlivích hrách na skóre,prostě o to být ten nejlepší :D Mohla by trvat třeba jen jeden den a pak by se zas tabulky se skóre vrátili do normálu.No a vítěz v každé hře by mohl dostat třeba pár bodíků k dobru.Myslím že by se takhle hráči docela vyřádili a bylo by to příjemné zpestření.Jen doufám že by to pro vás v redakci nebylo moc pracné.Schválně ať se vyjádří aj další válečníci zda by měli zájem. :)

Bastík :D

@BastienBax Rozhodně zajímavý nápad! Ale museli bychom ho také patřičně naprogramovat smile. Rozhodně to probereme, díky za tip!

@BastienBax Rozhodně zajímavý nápad! Ale museli bychom ho také patřičně naprogramovat :). Rozhodně to probereme, díky za tip!

--Rye -Freegame tým - moderátor

Já díky za ochotu smile Jen škoda že se aj ostatní nevyjadřují esli se jim nápad zamlouvá.Přeci jen víc zájemců = větší motivace smile

Já díky za ochotu :D Jen škoda že se aj ostatní nevyjadřují esli se jim nápad zamlouvá.Přeci jen víc zájemců = větší motivace :P

Bastík :D

Mno tak nic......ostatní nejspíš nemají zájem....a nebo nečtou fórum smile A nebo se nechtějí vyjadřovat....kdo ví? Škoda,třeba by to nakonec dopadlo a mohla být sranda.

Mno tak nic......ostatní nejspíš nemají zájem....a nebo nečtou fórum :( A nebo se nechtějí vyjadřovat....kdo ví? Škoda,třeba by to nakonec dopadlo a mohla být sranda.

Bastík :D

@BastienBax, @Rye Napadlo mě, že by ta soutěž šla uspořádat i bez programování. Zkrátka by se vyhlásila soutěž na konkrétní den - první tři nejlepší ve hře XY dostanou body navíc.
Po ukončení soutěže bychom si vytáhli výsledky a zveřejnili výslednou tabulku v novince. Jediný problém je, že by hráči neměli moc přehled během soutěže, kdo nahrál nejlepší skóre, protože by byla zamíchána v tabulce se všemi skóre ten daný měsíc. Ale to by nemuselo zas tak moc vadit.. popřemýšlíme o tom, díky za tip!

@BastienBax, @Rye Napadlo mě, že by ta soutěž šla uspořádat i bez programování. Zkrátka by se vyhlásila soutěž na konkrétní den - první tři nejlepší ve hře XY dostanou body navíc. Po ukončení soutěže bychom si vytáhli výsledky a zveřejnili výslednou tabulku v novince. Jediný problém je, že by hráči neměli moc přehled během soutěže, kdo nahrál nejlepší skóre, protože by byla zamíchána v tabulce se všemi skóre ten daný měsíc. Ale to by nemuselo zas tak moc vadit.. popřemýšlíme o tom, díky za tip!

--- UnHynek - Freegame tým........

mě by to nevadilo a basty díky za super nápad jen nemám čas chodit všude, mám 2 prcky a spoustu práce, tak jsem ráda, že snad za 2 roky vyjde konečně pohár :o) možná, škoda jen těch bodů z truhliček, to by vyšlo i druhé místo :o)

mě by to nevadilo a basty díky za super nápad jen nemám čas chodit všude, mám 2 prcky a spoustu práce, tak jsem ráda, že snad za 2 roky vyjde konečně pohár :o) možná, škoda jen těch bodů z truhliček, to by vyšlo i druhé místo :o)

Dobrý nápad.Hra dne,body navíc,více soutěžení.

Dobrý nápad.Hra dne,body navíc,více soutěžení.

@BastienBax, @blabola, @HAL: Rozhodli jsme se nápad realizovat. Pravidla a rozpis akcí najdete na: http://www.freegame.cz/liga/kalendar

Těšíme se na vaše nápady!

@BastienBax, @blabola, @HAL: Rozhodli jsme se nápad realizovat. Pravidla a rozpis akcí najdete na: http://www.freegame.cz/liga/kalendar Těšíme se na vaše nápady!

--- UnHynek - Freegame tým........

Super,udělali jste mi radost smile Takže děkuji moc za realizaci,snad to potěší aj ostatní hráče smile

Super,udělali jste mi radost :D Takže děkuji moc za realizaci,snad to potěší aj ostatní hráče :)

Bastík :D

já souhlasím,ale raději než bodíky třeba malou čokoládu

já souhlasím,ale raději než bodíky třeba malou čokoládu

Jsme rádi, že se bitvy líbí! Jak vidíte, jsme schopni realizovat vaše nápady, tak neváhejte vymýšlet další! :-)

Jsme rádi, že se bitvy líbí! Jak vidíte, jsme schopni realizovat vaše nápady, tak neváhejte vymýšlet další! :-)

--- UnHynek - Freegame tým........

Haha.....čokoláda super,ale být to na mě tak vede Kinder vajíčko smile

Haha.....čokoláda super,ale být to na mě tak vede Kinder vajíčko :D

Bastík :D

Bastiene, prima nápad. Já to moc nesledovala, nemůžu se měřit s nejlepšími, ale v neděli jsem zahrála Lost and Gredy a na kontě mi přistály body za 4. místo!! Moc příjemné překvapení!! Takže - díky za ně!

Bastiene, prima nápad. Já to moc nesledovala, nemůžu se měřit s nejlepšími, ale v neděli jsem zahrála Lost and Gredy a na kontě mi přistály body za 4. místo!! Moc příjemné překvapení!! Takže - díky za ně!
331
views
12
replies
7
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft