Rye: Ahoj chci se jen zeptat jak to vypadá s těmi poháry co mi nepřišli - říjen a prosinec díky smile

Rye: Ahoj chci se jen zeptat jak to vypadá s těmi poháry co mi nepřišli - říjen a prosinec díky :)

@voky15 Ahoj! Prosinec se zatím nevrátil :/, zítra se zkusím zeptat schválně na poště. Říjen mám. Nejraději bych oba poslal až budu teď v únoru posílat ligu za leden. Dám vědět ještě zítra!

@voky15 Ahoj! Prosinec se zatím nevrátil :/, zítra se zkusím zeptat schválně na poště. Říjen mám. Nejraději bych oba poslal až budu teď v únoru posílat ligu za leden. Dám vědět ještě zítra!

--Rye -Freegame tým - moderátor

Ahoj, také se chci zeptat na tu prosincovou výhru. Dle tvých slov už je 14 dní někde na cestě, takže jestli byla odeslána na správnou adresu, tak je chyba na 100 % někde ze strany pošty.. smile

Ahoj, také se chci zeptat na tu prosincovou výhru. Dle tvých slov už je 14 dní někde na cestě, takže jestli byla odeslána na správnou adresu, tak je chyba na 100 % někde ze strany pošty.. ;)

@voky15 Omlouvám se za lehčí zpoždění! smile Tvůj balíček z prosince se zatím nevrací, zkus se stavit na pobočce pošty a zeptat se. Nebo ti zítra napíšu podací číslo balíku, dneska se bohužel do kanceláře nedostanu, abych ti ho řekl smile

@tom86 Ahoj! Balíček jsem posílal na Zdenu Heleiovou se všemi výhrami pro (aspoň tipuju) vaší rodinu. Koukám ale, že jako jediná bydlí v Plzni. Balíček se vrátil, pošlu jej pravděpodobně zítra na tvojí adresu spolu ještě s výhrami za Kowalskij a tomíkKebában.

Omlouvám se, co se v posledních několika týdnech děje. Ale vrací se nám balíčky zpátky opravdu nezvykle často.

@voky15 Omlouvám se za lehčí zpoždění! :) Tvůj balíček z prosince se zatím nevrací, zkus se stavit na pobočce pošty a zeptat se. Nebo ti zítra napíšu podací číslo balíku, dneska se bohužel do kanceláře nedostanu, abych ti ho řekl :( @tom86 Ahoj! Balíček jsem posílal na Zdenu Heleiovou se všemi výhrami pro (aspoň tipuju) vaší rodinu. Koukám ale, že jako jediná bydlí v Plzni. Balíček se vrátil, pošlu jej pravděpodobně zítra na tvojí adresu spolu ještě s výhrami za Kowalskij a tomíkKebában. Omlouvám se, co se v posledních několika týdnech děje. Ale vrací se nám balíčky zpátky opravdu nezvykle často.

--Rye -Freegame tým - moderátor

Rye: zkus to chvíli počkat jestli nepřijde, protože mi to na hlavní nedají že tam nemám bydliště, a nebo myslíš u mě na poště

Rye: zkus to chvíli počkat jestli nepřijde, protože mi to na hlavní nedají že tam nemám bydliště, a nebo myslíš u mě na poště

@voky15 Tak jak to vypadá s balíčkem? Nám se nic nevrátilo. Dneska půjdu poslat nějaký opozdilce na poštu, zkusím se teda zeptat. Chceš poslat teda ten starší balík? Pořád ho tu mám. Ten co jsme posílal za prosinec se ale nám nevrátil smile

@voky15 Tak jak to vypadá s balíčkem? Nám se nic nevrátilo. Dneska půjdu poslat nějaký opozdilce na poštu, zkusím se teda zeptat. Chceš poslat teda ten starší balík? Pořád ho tu mám. Ten co jsme posílal za prosinec se ale nám nevrátil :(

--Rye -Freegame tým - moderátor

Balíček nedorazil vůbec. Jestli budeš hodnej a jde to pošli to postupně teď za říjen a pak jak to bude dál. Ptal jsem se a nic pro mě pošta nemá.

Balíček nedorazil vůbec. Jestli budeš hodnej a jde to pošli to postupně teď za říjen a pak jak to bude dál. Ptal jsem se a nic pro mě pošta nemá.

@voky15 a nemůžu to poslat někam jinam na poštu? (kamarád, prarodiče, do práce) S tou vaší pobočkou jsou jen problémy smile

@voky15 a nemůžu to poslat někam jinam na poštu? (kamarád, prarodiče, do práce) S tou vaší pobočkou jsou jen problémy :(

--Rye -Freegame tým - moderátor

Mi bydlíme všichni ve stejném měste, a kamarádům se nesvěřuji, aby mi něco vyzvedli.a to nejde poslat třeba ppl, koukám že je lepší skončit když to nefunguje. Takovou skvělou stránku s hrami jako je Fg nenajdu. smile

Mi bydlíme všichni ve stejném měste, a kamarádům se nesvěřuji, aby mi něco vyzvedli.a to nejde poslat třeba ppl, koukám že je lepší skončit když to nefunguje. Takovou skvělou stránku s hrami jako je Fg nenajdu. :(

@voky15 Zabalím to a pošlu. Tentokrát jako Balík do ruky, ať v tom není zmatek - pokud ty na poštu ta pošta přijímá/nepřijímá. Ještě se zkusím optat na ten ztracený balíček z té prosincové ligy. Moc nás to mrzí. Pošta je nejblíž a je všude..to je právě blbý, že není moc alternativa. Nad PPL se zamyslíme.

@voky15 Zabalím to a pošlu. Tentokrát jako Balík do ruky, ať v tom není zmatek - pokud ty na poštu ta pošta přijímá/nepřijímá. Ještě se zkusím optat na ten ztracený balíček z té prosincové ligy. Moc nás to mrzí. Pošta je nejblíž a je všude..to je právě blbý, že není moc alternativa. Nad PPL se zamyslíme.

--Rye -Freegame tým - moderátor

Tak @voky15 dneska jsem ti poslal ten balík za říjen. Je to balík do ruky, měli by ti to teda doručovat domů. Dneska jsem strávil přes hodinu na reklamaci a ten prosincový balík se nakonec našel! Pošta v tom má prostě jen bordel. Takže balík dostaneš, jen jej asi pošlu s lednovou ligou, co teď budu posílat.

Tak @voky15 dneska jsem ti poslal ten balík za říjen. Je to balík do ruky, měli by ti to teda doručovat domů. Dneska jsem strávil přes hodinu na reklamaci a ten prosincový balík se nakonec našel! Pošta v tom má prostě jen bordel. Takže balík dostaneš, jen jej asi pošlu s lednovou ligou, co teď budu posílat.

--Rye -Freegame tým - moderátor

Rye: Děkuji moc , jsi fakt užasný , vaše redakce je super , moc jsem si vás oblíbil, nejlepší hraní je tady na freegame smile

Rye: Děkuji moc , jsi fakt užasný , vaše redakce je super , moc jsem si vás oblíbil, nejlepší hraní je tady na freegame :)

Rye: Děkuji moc , jsi fakt užasný , vaše redakce je super , moc jsem si vás oblíbil, nejlepší hraní je tady na freegame smile (omylem jsem to napsal přes bráchu, pomáhal jsem mu s hrou)

Rye: Děkuji moc , jsi fakt užasný , vaše redakce je super , moc jsem si vás oblíbil, nejlepší hraní je tady na freegame :) (omylem jsem to napsal přes bráchu, pomáhal jsem mu s hrou)

Děkuji za říjnový pohár, dneska přišel. smile

Děkuji za říjnový pohár, dneska přišel. :)

Voky a opravdu jen s jednou hrou?........Že se tvůj bratr nějak rychle zlepšil v hraní.

Voky a opravdu jen s jednou hrou?........Že se tvůj bratr nějak rychle zlepšil v hraní.

Bastík :D

Bastienbax: on je ještě lepší než já, je mu tyto hry jdou velmi dobře

Bastienbax: on je ještě lepší než já, je mu tyto hry jdou velmi dobře
191
views
16
replies
5
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft