Zdravím redakci FG,
prvotně bych chtěl poděkovat za super výhru za minulý měsíc, která mi dnes přišla. Nicméně bych rád upozornil na jeden nedostatek. Jedná se o doručení výhry, konkrétně o její stav. Zásilka přišla sice kompletní, nicméně pohár byl na několik kusů. Proto bych tímto navrhl výhry balit do opravdu pevných obalů (nejspíše krabic) či změnit doručovatele, protože co si budeme nalhávat, Česká pošta jako doručovatel za moc nestojí. Poháry jsou luxusní, proto je škoda je takto nechat ničit. Díky a přeji mnoho zdaru celé FG ! smile

Zdravím redakci FG, prvotně bych chtěl poděkovat za super výhru za minulý měsíc, která mi dnes přišla. Nicméně bych rád upozornil na jeden nedostatek. Jedná se o doručení výhry, konkrétně o její stav. Zásilka přišla sice kompletní, nicméně pohár byl na několik kusů. Proto bych tímto navrhl výhry balit do opravdu pevných obalů (nejspíše krabic) či změnit doručovatele, protože co si budeme nalhávat, Česká pošta jako doručovatel za moc nestojí. Poháry jsou luxusní, proto je škoda je takto nechat ničit. Díky a přeji mnoho zdaru celé FG ! ;)

Zdravím tě, já četl že se posílali výhry a mě zase nepřišla, nevím kdy přijde, čekám už i na prosincovou výhru

Zdravím tě, já četl že se posílali výhry a mě zase nepřišla, nevím kdy přijde, čekám už i na prosincovou výhru

@MartyPilsen Zdravím! Jé, to nás mrzí :/ a dalo se to dát nějak dohromady? Všechny poháry balím ještě do bublinkové folie, ale když občas vidím, jak s tím pošta zachází, asi ani to moc nepomáhá. Každopádně balíčky jsou pojištěné, pokud přijde další balík, tak ještě na poště ideálně rozbalit a řešit to s nimi.

Krabice máme v plánu, v minulých letech jsme tak i nějaké poháry posílali, ale obálky jsou prostě skladnější a lépe se to do nich balí. Příště je ještě více něčím vycpu.

@voky15 Myslíš prosincovou a listopadovou ligu? Máme podací lístky na všechny poslané výhry, kdyby se balíčky nenašly, můžeme se pokusit to nějak vyřešit. Každopádně tvůj pohár jsem posílal tento týden v pondělí.

@MartyPilsen Zdravím! Jé, to nás mrzí :/ a dalo se to dát nějak dohromady? Všechny poháry balím ještě do bublinkové folie, ale když občas vidím, jak s tím pošta zachází, asi ani to moc nepomáhá. Každopádně balíčky jsou pojištěné, pokud přijde další balík, tak ještě na poště ideálně rozbalit a řešit to s nimi. Krabice máme v plánu, v minulých letech jsme tak i nějaké poháry posílali, ale obálky jsou prostě skladnější a lépe se to do nich balí. Příště je ještě více něčím vycpu. @voky15 Myslíš prosincovou a listopadovou ligu? Máme podací lístky na všechny poslané výhry, kdyby se balíčky nenašly, můžeme se pokusit to nějak vyřešit. Každopádně tvůj pohár jsem posílal tento týden v pondělí.

--Rye -Freegame tým - moderátor

Rye: listopad a prosinec, nikde nic není, řešili jsme to už a Hynkem, že obě výhry pošle v lednu, a dneska poslední den v týdnu a nepřišlo mi nic

Rye: listopad a prosinec, nikde nic není, řešili jsme to už a Hynkem, že obě výhry pošle v lednu, a dneska poslední den v týdnu a nepřišlo mi nic

@voky15 tak předchozí balíček skutečně zpátky přišel. Potíž je v tom, že nebyl vyzvednutý. Aha, už tomu možná začínám rozumět, našel jsem si odkaz na tu konkrétní pobočku a jak vidím, neumožňuje poslání Balíku na poštu. Nevím sice proč tomu tak je, ale můžu ti jej poslat příští týden jako Balík do ruky, možná ještě počkám, zda se i nevrátí ten prosincový :/

http://regiony.kurzy.cz/posta/43543/horni-jiretin/

@voky15 tak předchozí balíček skutečně zpátky přišel. Potíž je v tom, že nebyl vyzvednutý. Aha, už tomu možná začínám rozumět, našel jsem si odkaz na tu konkrétní pobočku a jak vidím, neumožňuje poslání Balíku na poštu. Nevím sice proč tomu tak je, ale můžu ti jej poslat příští týden jako Balík do ruky, možná ještě počkám, zda se i nevrátí ten prosincový :/ http://regiony.kurzy.cz/posta/43543/horni-jiretin/

--Rye -Freegame tým - moderátor

Rye: Pohár za listopad mám , mě nepřišel pohár za měsíc říjen a prosinec, koukni se do tabulky zlaté ligy , chyba je to s tou poštou , asi to pošleš jako Balík do ruky jak píšeš .

Tady jsou ty komenty na ten pohár v řijnu
http://forum.freegame.cz/index.php?u=/topic/57/ggpoh-aacute-r

smile

Rye: Pohár za listopad mám , mě nepřišel pohár za měsíc říjen a prosinec, koukni se do tabulky zlaté ligy , chyba je to s tou poštou , asi to pošleš jako Balík do ruky jak píšeš . Tady jsou ty komenty na ten pohár v řijnu http://forum.freegame.cz/index.php?u=/topic/57/ggpoh-aacute-r :)
126
views
5
replies
3
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft