Vážená redakce FG, vážení a milí spoluhráči, soupeři a všichni, kdo na hry docházíte, přeju vám všem krásné prožití svátků, klid, pohodu a mnoho radosti u her FG.
V příštím roce přeji hlavně to nejdůležitější - zdraví, hodně štěstí a spokojenosti. Ať je rok 2016 ještě lepší, než ten letošní!! Vaše Janice11.

Vážená redakce FG, vážení a milí spoluhráči, soupeři a všichni, kdo na hry docházíte, přeju vám všem krásné prožití svátků, klid, pohodu a mnoho radosti u her FG. V příštím roce přeji hlavně to nejdůležitější - zdraví, hodně štěstí a spokojenosti. Ať je rok 2016 ještě lepší, než ten letošní!! Vaše Janice11.

@janice11 Děkujeme moc! Snad jste si i vy vánoční svátky a příchod nového roku užila smile. Budeme se snažit, aby se vám na našem serveru líbilo čím dál více. Máme pro vás hned několik překvapení, jen stačí vydržet.

@janice11 Děkujeme moc! Snad jste si i vy vánoční svátky a příchod nového roku užila :). Budeme se snažit, aby se vám na našem serveru líbilo čím dál více. Máme pro vás hned několik překvapení, jen stačí vydržet.

--Rye -Freegame tým - moderátor

Překvapení...že by tu zase začalo vše fungovat? smilesmilesmile

Překvapení...že by tu zase začalo vše fungovat? :D :D :D

Bastík :D

141
views
2
replies
4
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft