566954721182c.png

Napadlo nás, že liga nemusí být jedinou soutěží na našem webu. Rozhodli jsme se totiž, že budeme pravidelně pořádat další soutěže, ve kterých budete hrát o body právě do ligy. Soutěže menší, poměrně jednoduché a krátké. Třeba na jeden týden.

Potřebujeme ale od vás poradit. Máte o takové soutěže zájem? Zkusili jsme první testovací soutěž na našem Facebooku a zatím moc z vás nesoutěžilo. Je Facebook platforma, na které se nepohybujete? Nebo vás soutěž o 100 bodů nezaujme?

Nebojte se nám dát vědět! Potřebujeme jakýkoliv váš názor. Chceme pro vás vymýšlet soutěže, které vás budou bavit smile

![566954721182c.png](serve/attachment&path=566954721182c.png) Napadlo nás, že liga nemusí být jedinou soutěží na našem webu. Rozhodli jsme se totiž, že budeme pravidelně pořádat další soutěže, ve kterých budete hrát o body právě do ligy. Soutěže menší, poměrně jednoduché a krátké. Třeba na jeden týden. Potřebujeme ale od vás poradit. Máte o takové soutěže zájem? Zkusili jsme první testovací soutěž na našem Facebooku a zatím moc z vás nesoutěžilo. Je Facebook platforma, na které se nepohybujete? Nebo vás soutěž o 100 bodů nezaujme? Nebojte se nám dát vědět! Potřebujeme jakýkoliv váš názor. Chceme pro vás vymýšlet soutěže, které vás budou bavit :)

--Rye -Freegame tým - moderátor

Určitě bych byl pro, aby podobné soutěže byly smile Na Facebooku jsem se nezúčastnil, protože jsem o soutěži nevěděl. Ale myslím, že to byl dobrý nápad. Každopádně to chce více druhů soutěží, ne jen takové, jaká teď byla na Facebooku.

Určitě bych byl pro, aby podobné soutěže byly :) Na Facebooku jsem se nezúčastnil, protože jsem o soutěži nevěděl. Ale myslím, že to byl dobrý nápad. Každopádně to chce více druhů soutěží, ne jen takové, jaká teď byla na Facebooku.

@Michal-Szymsza Ahoj! A jaké druhy? Máš nějaké tipy? smile

@Michal-Szymsza Ahoj! A jaké druhy? Máš nějaké tipy? :)

--Rye -Freegame tým - moderátor

78
views
2
replies
2
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft