Poháry se za měsíc říjen neodesílají ?

Poháry se za měsíc říjen neodesílají ?

@voky15 Jistě že posílají! Má je na starosti @Rye a pokud vím, tak už odesílal veškeré výhry. Určitě ti napíše, nejpozději během zítřka, a zjistíme kde je chyba.

@voky15 Jistě že posílají! Má je na starosti @Rye a pokud vím, tak už odesílal veškeré výhry. Určitě ti napíše, nejpozději během zítřka, a zjistíme kde je chyba.

--- UnHynek - Freegame tým........

Nevím no, čekám a nic, jestli to bylo od vás tak mi na mail přišel že Se to doručuje na hlavní poštu, ale tam bydliště nemám. Už se na to ptal Weslycz

Nevím no, čekám a nic, jestli to bylo od vás tak mi na mail přišel že Se to doručuje na hlavní poštu, ale tam bydliště nemám. Už se na to ptal Weslycz

@voky15 Ahoj! Pravděpodobně byl problém s poštou, která zde musela udělat chybu. Balíčky totiž posíláme vždycky naprosto stejně podle adres, které nám vyplníte smile, posíláme Balík na poštu, nikoliv do ruky.

@voky15 Ahoj! Pravděpodobně byl problém s poštou, která zde musela udělat chybu. Balíčky totiž posíláme vždycky naprosto stejně podle adres, které nám vyplníte :), posíláme Balík na poštu, nikoliv do ruky.

--Rye -Freegame tým - moderátor

Ahoj problém se určitě stal, tak jsem asi bez poháru, nebo přijde zpět k vám, moje adresa je furt stejná, Uvidím jestli dorazí či ne byl by to můj první ze zlatý ligy.

Ahoj problém se určitě stal, tak jsem asi bez poháru, nebo přijde zpět k vám, moje adresa je furt stejná, Uvidím jestli dorazí či ne byl by to můj první ze zlatý ligy.

@voky15, @Rye nerozumíme tomu, co se na České poště stalo, rozhodně je chyba u nich. Ty si to nemůžeš tedy vyzvednout na té "hlavní poště"? Pokud se to vrátí k nám, tak ti pohár určitě pošleme spolu s listopadovou výhrou, takže neboj, nepřijdeš o něj!

@voky15, @Rye nerozumíme tomu, co se na České poště stalo, rozhodně je chyba u nich. Ty si to nemůžeš tedy vyzvednout na té "hlavní poště"? Pokud se to vrátí k nám, tak ti pohár určitě pošleme spolu s listopadovou výhrou, takže neboj, nepřijdeš o něj!

--- UnHynek - Freegame tým........

Ahoj chci se zeptat , jestli ten muj pohár došel zpátky k vám . smile díky

Ahoj chci se zeptat , jestli ten muj pohár došel zpátky k vám . :) díky

@voky15 Ahoj! Už balíček došel? Do kanceláře nám vůbec nic nepřišlo, ani lísteček smile Ty sis ten pohár nevyzvednul? Pokud se někde ztratil, je chyba na straně pošty a zkusíme ho vypátrat.

@voky15 Ahoj! Už balíček došel? Do kanceláře nám vůbec nic nepřišlo, ani lísteček :( Ty sis ten pohár nevyzvednul? Pokud se někde ztratil, je chyba na straně pošty a zkusíme ho vypátrat.

--Rye -Freegame tým - moderátor

Ahoj balíček jsem si nikde nevyzvedl , protože mi ho nevydají , když tam odtud nejsem , tak nevím , mě ani nikdo nekontaktoval abych se dostavil kdy a kam , akorát mi poslali kde je, tak se určitě ztratil když nepřišel k vám , škoda no , jsem zvědav jestli ta chyba bude pořád , to pak se ani nemusím snažit , :/ smile

Ahoj balíček jsem si nikde nevyzvedl , protože mi ho nevydají , když tam odtud nejsem , tak nevím , mě ani nikdo nekontaktoval abych se dostavil kdy a kam , akorát mi poslali kde je, tak se určitě ztratil když nepřišel k vám , škoda no , jsem zvědav jestli ta chyba bude pořád , to pak se ani nemusím snažit , :/ :(

@voky15 Dobrá, až skončí vánoční shon - tedy v lednu, tak půjdeme s potvrzením o odeslání tvého balíčku na poštu a zjistíme co se děje smile

@voky15 Dobrá, až skončí vánoční shon - tedy v lednu, tak půjdeme s potvrzením o odeslání tvého balíčku na poštu a zjistíme co se děje :)

--Rye -Freegame tým - moderátor

A za listopad jste už odesílali nebo ještě ne. smile

A za listopad jste už odesílali nebo ještě ne. :)

@voky15 Ahoj! Včera nám volali z pošty a balíček se našel. Za listopad jsem balíky odesílal v úterý. S tou samou adresou, která dle PSČ souhlasí. Sám tomu moc nerozumím, kde se stala chyba. Balíček ti pošleme v lednu s prosincovou ligou. Musela se stát chyba někde u pošty, moc nerozumím tomu, kam to posílali. Balíky posíláme na poštu, takže jedině že by opsali špatně PSČ?

56729611befad.jpg

@voky15 Ahoj! Včera nám volali z pošty a balíček se našel. Za listopad jsem balíky odesílal v úterý. S tou samou adresou, která dle PSČ souhlasí. Sám tomu moc nerozumím, kde se stala chyba. Balíček ti pošleme v lednu s prosincovou ligou. Musela se stát chyba někde u pošty, moc nerozumím tomu, kam to posílali. Balíky posíláme na poštu, takže jedině že by opsali špatně PSČ? ![56729611befad.jpg](serve/attachment&path=56729611befad.jpg)

--Rye -Freegame tým - moderátor

149
views
13
replies
3
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft