Ahoj chci se zeptat , jestli je možné když jsou tu hry na skore ale nejsou třeba přes mochigames jestli se dají nějak ukládat nebo to vůbec nefunguje . Díky smile

Ahoj chci se zeptat , jestli je možné když jsou tu hry na skore ale nejsou třeba přes mochigames jestli se dají nějak ukládat nebo to vůbec nefunguje . Díky :)

@voky15 Zdravím! Mochigames bohužel skončilo, i proto jsme museli zrušit spoustu her na skóre, které jste mohli hrávat na našem sever. Jediné hry na skóre, které zde máme, jsou hry od našeho týmu a od polského vývojáře - všechny takové najdete pod záložkou Hry na skóre na webu.

Jak to myslíte, ukládat? Skóre se ukládá do tabulky. Pokud myslíte ukládání her na disk, tak to zatím nepodporujeme. Soustředíme se totiž na hraní her online a na skóre smile

Doufám, že jsem vše potřebné zodpověděl, mějte se.

@voky15 Zdravím! Mochigames bohužel skončilo, i proto jsme museli zrušit spoustu her na skóre, které jste mohli hrávat na našem sever. Jediné hry na skóre, které zde máme, jsou hry od našeho týmu a od polského vývojáře - všechny takové najdete pod záložkou Hry na skóre na webu. Jak to myslíte, ukládat? Skóre se ukládá do tabulky. Pokud myslíte ukládání her na disk, tak to zatím nepodporujeme. Soustředíme se totiž na hraní her online a na skóre :) Doufám, že jsem vše potřebné zodpověděl, mějte se.

--Rye -Freegame tým - moderátor

@voky15 Je to jak píše @Rye, jen si dovolím to trochu učesat a doplnit. Hry ze sítě Mochi bohužel již neumožňují ukládat skóre. Pokud vím, tak určitě ne legálně. Je pravda a viděl jsem to, že lze hry "nabourat", ale to si bez svolení autora nemůžeme dovolit. Takže soutěžíme v hrách, které si sami vytvoříme (většina her v současné době), nebo ve hrách, které nám někdo pošle upravené na míru naší "skóre bráně". Jestli znáš nějaké vývojáře, pošli kontakt, rádi se domluvíme a hru vydáme.

@voky15 Je to jak píše @Rye, jen si dovolím to trochu učesat a doplnit. Hry ze sítě Mochi bohužel již neumožňují ukládat skóre. Pokud vím, tak určitě ne legálně. Je pravda a viděl jsem to, že lze hry "nabourat", ale to si bez svolení autora nemůžeme dovolit. Takže soutěžíme v hrách, které si sami vytvoříme (většina her v současné době), nebo ve hrách, které nám někdo pošle upravené na míru naší "skóre bráně". Jestli znáš nějaké vývojáře, pošli kontakt, rádi se domluvíme a hru vydáme.

--- UnHynek - Freegame tým........

78
views
2
replies
3
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft