Občas bych rád tady na fóru rozproudil takovou čistě přátelskou diskusi, která se nutně nemusí jen týkat našeho serveru smile.

Právě je podzim, večery se nám prodlužují a tak je ideální čas na večery strávené hraním, aniž bychom se museli cítit nějak extra provinile smile.

Osobně na Freegame nejvíce ulítávám asi na "slepici" Freegame Flappy Bird, to je taková klasika, která neomrzí. Z highscore her ještě nedám dopustit na Mushroom Run. Ten se nedávno dočkal i verze pro Android - takže pokud máte chytrý telefon s tímto systémem - stahujte smileMushroom Run -- Android

Z "velkých" her se těším hlavně na Fallout 4, který je prakticky za dveřmi. Stále nedám dopustit i na klasiky, které hraji prakticky pořád - Worms Armageddon nebo Half Life 2. Ten dohrávám už asi počtvrté smile.

A co vy? Jak jste na tom? Co hrajete? A hrajete jenom hry na webu?

Občas bych rád tady na fóru rozproudil takovou čistě přátelskou diskusi, která se nutně nemusí jen týkat našeho serveru :). Právě je podzim, večery se nám prodlužují a tak je ideální čas na večery strávené hraním, aniž bychom se museli cítit nějak extra provinile :D. Osobně na Freegame nejvíce ulítávám asi na "slepici" Freegame Flappy Bird, to je taková klasika, která neomrzí. Z highscore her ještě nedám dopustit na Mushroom Run. Ten se nedávno dočkal i verze pro Android - takže pokud máte chytrý telefon s tímto systémem - stahujte :) [Mushroom Run -- Android](https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.infosfera.mushroomrun&hl=cs "Mushroom Run") Z "velkých" her se těším hlavně na Fallout 4, který je prakticky za dveřmi. Stále nedám dopustit i na klasiky, které hraji prakticky pořád - Worms Armageddon nebo Half Life 2. Ten dohrávám už asi počtvrté :D. A co vy? Jak jste na tom? Co hrajete? A hrajete jenom hry na webu?

--Rye -Freegame tým - moderátor

74
views
0
replies
0
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft