Ahoj všem do redakce FG.Chcel bych se optat na truhličku s body.Každou chvílu čtu jak ji ten či onen našel,jen já pořád nic.Esli jsem to dobře pochopil dá se najít v e-mailu,ale já ještě žádnou nenašel a to tu hraji už 4tý měsíc.Mohli by jste mi pěkně prosím pořádně vysvětlit japa to funguje?.....Děkuji moc za odpověď smile

Ahoj všem do redakce FG.Chcel bych se optat na truhličku s body.Každou chvílu čtu jak ji ten či onen našel,jen já pořád nic.Esli jsem to dobře pochopil dá se najít v e-mailu,ale já ještě žádnou nenašel a to tu hraji už 4tý měsíc.Mohli by jste mi pěkně prosím pořádně vysvětlit japa to funguje?.....Děkuji moc za odpověď :D

Bastík :D

@BastienBax Ahoj! smile Truhličku najdete v emailech, které pravidelně rozesíláme. Zkuste hledat freegame newsletter. Může se stát, že naše maily občas skončí ve spamu nebo v tzv. promo nabídkách, takže to je také dobré mít na paměti smile.

@BastienBax Ahoj! :) Truhličku najdete v emailech, které pravidelně rozesíláme. Zkuste hledat freegame newsletter. Může se stát, že naše maily občas skončí ve spamu nebo v tzv. promo nabídkách, takže to je také dobré mít na paměti :).

--Rye -Freegame tým - moderátor

Tak jsem to všechno projel a nic smile Nemohli by jste mi moc prosím poslat jeden kontrolní mail?Jen abych měl jistotu že se doručují.Děkuji smile

Tak jsem to všechno projel a nic :( Nemohli by jste mi moc prosím poslat jeden kontrolní mail?Jen abych měl jistotu že se doručují.Děkuji :D

Bastík :D

@BastienBax Ahoj! Jasně, napíšu šéfredaktorovi, ať zkusí nějaký zkušební mail poslat smile

@BastienBax Ahoj! Jasně, napíšu šéfredaktorovi, ať zkusí nějaký zkušební mail poslat :)

--Rye -Freegame tým - moderátor

@BastienBax A opravdu máte zaškrtlé posílání našich mailů? Kdyžtak se ujistíte kliknutím na profil (ozubené kolečko vedle fotky) a jsou tam dvě věci na zaškrtnutí. Tak se ujisti, že je "chci dostávat emailem novinky, informace o soutěžích a akcích Freegame" opravdu zaškrtlé smile

@BastienBax A opravdu máte zaškrtlé posílání našich mailů? Kdyžtak se ujistíte kliknutím na profil (ozubené kolečko vedle fotky) a jsou tam dvě věci na zaškrtnutí. Tak se ujisti, že je "chci dostávat emailem novinky, informace o soutěžích a akcích Freegame" opravdu zaškrtlé :)

--Rye -Freegame tým - moderátor

Ahoj @BastienBax, posílám obrázek kde se nastavuje zasílání novinek emailem:

563df51e26979.png

Email pak zasíláme jednou týdně. Kdy bude další ti poví @Apofis.

Ahoj @BastienBax, posílám obrázek kde se nastavuje zasílání novinek emailem: ![563df51e26979.png](serve/attachment&path=563df51e26979.png) Email pak zasíláme jednou týdně. Kdy bude další ti poví @Apofis.

--- UnHynek - Freegame tým........

Ahojda.Omlouvám se za poněkud pozdní odpověď,nemám teď moc času na hraní a ukážu se tu tak jednou,dvakrát do týdne.Každopádně u mě je vše o.k. políčko zaškrtlé,emailová adresa správná.....tak nevím,nevím.Ale ono je to vlastně jedno,větší zábava je sbírat bodíky hraním smile Děkuji za odpověď ,ať se vám dál daří minimálně tak jako doposud.

Ahojda.Omlouvám se za poněkud pozdní odpověď,nemám teď moc času na hraní a ukážu se tu tak jednou,dvakrát do týdne.Každopádně u mě je vše o.k. políčko zaškrtlé,emailová adresa správná.....tak nevím,nevím.Ale ono je to vlastně jedno,větší zábava je sbírat bodíky hraním :D Děkuji za odpověď ,ať se vám dál daří minimálně tak jako doposud.

Bastík :D

Ahoj Bastiene, měla jsem stejný problém, než jsem zjistila, že mi maily od FG chodí do složky " hromadné".

Ahoj Bastiene, měla jsem stejný problém, než jsem zjistila, že mi maily od FG chodí do složky " hromadné".
142
views
8
replies
3
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft