Freegame se snažíme neustále transformovat k našemu/vašemu obrazu. Nebojte se ozvat. Budeme rádi za každou zpětnou akci.

Dnešní otázka ovšem zní - máte nějaké nápady, které byste na freegame uvítali? Nové funkce, pojetí celého Freegame... Nebojte se rozpoutat diskusi!

Těšíme se na jakékoliv podněty.

Freegame se snažíme neustále transformovat k našemu/vašemu obrazu. Nebojte se ozvat. Budeme rádi za každou zpětnou akci. Dnešní otázka ovšem zní - máte nějaké nápady, které byste na freegame uvítali? Nové funkce, pojetí celého Freegame... Nebojte se rozpoutat diskusi! Těšíme se na jakékoliv podněty.

--Rye -Freegame tým - moderátor

Ahoj měl bych nápad kdyby se podařilo třeba každý týden vybrat jednu hru co tu jsou a dát limit jen pulhodky a snažit se udělat co nejvyšší skore a hodnocení by bylo:

  1. místo 200bodů 2.místo 150bodů 3.místo 100bodů 4.místo 50 bodů

Díky smile

Ahoj měl bych nápad kdyby se podařilo třeba každý týden vybrat jednu hru co tu jsou a dát limit jen pulhodky a snažit se udělat co nejvyšší skore a hodnocení by bylo: 1. místo 200bodů 2.místo 150bodů 3.místo 100bodů 4.místo 50 bodů Díky :)

@voky15 Ahoj! Nad tímhle přemýšlíme již delší dobu smile. Líbily by se vám šťastné půlhodinky nebo například víkendové akce za dvojnásobek bodů? Hrajeme si s oběma myšlenkami.

@voky15 Ahoj! Nad tímhle přemýšlíme již delší dobu :). Líbily by se vám šťastné půlhodinky nebo například víkendové akce za dvojnásobek bodů? Hrajeme si s oběma myšlenkami.

--Rye -Freegame tým - moderátor

126
views
2
replies
0
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft