Ahoj, hráči! Ligu se snažíme neustále zlepšovat, takže jsme si pro vás nachystali nový prvek v herním profilu. Není to nic menšího než kolekce výher, které jste postupně nasbírali. Zatím to funguje jen na placky, ale plánujeme do toho celého přidat i poháry a další výhry. Tohle celé najdete po kliknutí na váš profil a záložku Ocenění smile.

Tak co na to říkáte? Nějaké připomínky? Nebojte se ozvat!

5623fd0cef3c9.jpg

Ahoj, hráči! Ligu se snažíme neustále zlepšovat, takže jsme si pro vás nachystali nový prvek v herním profilu. Není to nic menšího než kolekce výher, které jste postupně nasbírali. Zatím to funguje jen na placky, ale plánujeme do toho celého přidat i poháry a další výhry. Tohle celé najdete po kliknutí na váš profil a záložku Ocenění :). Tak co na to říkáte? Nějaké připomínky? Nebojte se ozvat! ![5623fd0cef3c9.jpg](serve/attachment&path=5623fd0cef3c9.jpg)

--Rye -Freegame tým - moderátor

Máte nápad co by měl profil dál obsahovat? Napište přímo sem. Na profilech chceme hodně pracovat, budeme rádi za vaše nápady, co by mohlo profil hráče okořenit!

Máte nápad co by měl profil dál obsahovat? Napište přímo sem. Na profilech chceme hodně pracovat, budeme rádi za vaše nápady, co by mohlo profil hráče okořenit!

--- UnHynek - Freegame tým........

Proč je v profilu v tabulce "Nejlepší dosažené skóre ve hrách" pouze 10 her,
když jich hrajeme už 17?

Proč je v profilu v tabulce "Nejlepší dosažené skóre ve hrách" pouze 10 her, když jich hrajeme už 17?

@elf Ahoj! Náš systém zobrazuje zatím jen deset her, víme o tom. Bylo to tak udělané schválně. Ale zkusíme na tom zamakat a upravit to tak, aby se zobrazovali všechny hry, které budou spadat do highscore kategorie smile

@elf Ahoj! Náš systém zobrazuje zatím jen deset her, víme o tom. Bylo to tak udělané schválně. Ale zkusíme na tom zamakat a upravit to tak, aby se zobrazovali všechny hry, které budou spadat do highscore kategorie :)

--Rye -Freegame tým - moderátor

104
views
3
replies
0
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft