Ahoj mám prosbu nemůžu se dostat na můj profil ukazuje se mi Application error díky smile

Ahoj mám prosbu nemůžu se dostat na můj profil ukazuje se mi Application error díky :)

@voky15 Dobrý den, vaši chybu jsme předali administrátorovi. Zkuste to prosím ještě jednou.

@voky15 Dobrý den, vaši chybu jsme předali administrátorovi. Zkuste to prosím ještě jednou.

--Rye -Freegame tým - moderátor

Jsme rádi, že jsi se @voky15 ozval! Sám jsem ten error způsobil a sám jsem si ho prošel, tak jsem hned věděl kam šáhnout.. smile Stalo se to 5.10, a překontroloval jsem to znovu u všech hráčů raději a je to definitivně opravené. Přidávám ti 50 bodů za report vážné chyby. Zasáhlo to více hráčů, jak jsem zpětně zjistil. Díky.

Jsme rádi, že jsi se @voky15 ozval! Sám jsem ten error způsobil a sám jsem si ho prošel, tak jsem hned věděl kam šáhnout.. :) Stalo se to 5.10, a překontroloval jsem to znovu u všech hráčů raději a je to definitivně opravené. Přidávám ti 50 bodů za report vážné chyby. Zasáhlo to více hráčů, jak jsem zpětně zjistil. Díky.

--- UnHynek - Freegame tým........

64
views
3
replies
0
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft