Ahojda všem z Freegame týmu i ctěným spoluhráčům.Nevím zda je to jen můj problém nebo se to děje aj někomu jinému (zatím jsem nepostřehl že by si někdo stěžoval),ale v této hře se mi docela často stává že slépka zvostane zaseklá na plošince,jakoby ,,krvácí" a neskáče dál.Hýbat s ní jde,avšak pouze do stran.Takže jediné řešení je spadnout na plošinku pod sebou,pokud tam nějaká je (v tom případě se slépka probere a hopsá vesele dál) nebo spadnout do prázdna a v tom případě hru ukončit a zaplakat :´( Pokud se to stalo ještě někomu dalšímu prosím napište to sem,ať se s tím pokud to půjde dá něco podniknout.A pokud ne a tahle záhada se děje jen mě klidně to taktéž napište,holt se s tím budu muset smířit a začít to brát jako zpestření smile Díky za odpovědi a přeji mnoho úspěchů ať už spolubojovníkům při hraní nebo všem do redakce při vytváření a vylepšování téhle skvělé zábavy smile Díky
Bastík

Ahojda všem z Freegame týmu i ctěným spoluhráčům.Nevím zda je to jen můj problém nebo se to děje aj někomu jinému (zatím jsem nepostřehl že by si někdo stěžoval),ale v této hře se mi docela často stává že slépka zvostane zaseklá na plošince,jakoby ,,krvácí" a neskáče dál.Hýbat s ní jde,avšak pouze do stran.Takže jediné řešení je spadnout na plošinku pod sebou,pokud tam nějaká je (v tom případě se slépka probere a hopsá vesele dál) nebo spadnout do prázdna a v tom případě hru ukončit a zaplakat :´( Pokud se to stalo ještě někomu dalšímu prosím napište to sem,ať se s tím pokud to půjde dá něco podniknout.A pokud ne a tahle záhada se děje jen mě klidně to taktéž napište,holt se s tím budu muset smířit a začít to brát jako zpestření :D Díky za odpovědi a přeji mnoho úspěchů ať už spolubojovníkům při hraní nebo všem do redakce při vytváření a vylepšování téhle skvělé zábavy :D Díky Bastík

Bastík :D

Ahoj, @BastienBax ! Freejumper je naše první hra vůbec, tudíž se občas stane, že po roce v ní objevíme i poměrně zajímavé chyby jako je například i tato smile. Každopádně chybu předáme našemu týmu, třeba se poštěstí a chyba půjde opravit smile.

Ahoj, @BastienBax ! Freejumper je naše první hra vůbec, tudíž se občas stane, že po roce v ní objevíme i poměrně zajímavé chyby jako je například i tato :D. Každopádně chybu předáme našemu týmu, třeba se poštěstí a chyba půjde opravit :).

--Rye -Freegame tým - moderátor

Děkuji děkuji,ale jestliže je to opravdu jedna z prvních her a zatím si nikdo ,,nestěžoval" obávám se že je to chyba jen kdesi u mě v mém starém noťásku smile Každopádně pokud si najdete chvilečku a prověříte to budu jedině rád smile

Děkuji děkuji,ale jestliže je to opravdu jedna z prvních her a zatím si nikdo ,,nestěžoval" obávám se že je to chyba jen kdesi u mě v mém starém noťásku :( Každopádně pokud si najdete chvilečku a prověříte to budu jedině rád :)

Bastík :D

@BastienBax chybu jsme předali programátorovi, tak snad se poštěstí a bude vše napraveno smile

@BastienBax chybu jsme předali programátorovi, tak snad se poštěstí a bude vše napraveno :)

--Rye -Freegame tým - moderátor

Ahoj @BastienBax, jak psal Rye, je to v podstatě naše první hra, takže možné je vše - může být plná chyb:-). Zkus si zahrát v jiném prohlížeči a ideálně mít nejnovější verzi prohlížeče. Ve starších verzích hry zlobí, to je téměř jisté. Napiš, kdyby to blblo i aktualizovaném prohlížeči (a uveď jaký máš prohlížeč a operační systém). Držím palce!

Ahoj @BastienBax, jak psal Rye, je to v podstatě naše první hra, takže možné je vše - může být plná chyb:-). Zkus si zahrát v jiném prohlížeči a ideálně mít nejnovější verzi prohlížeče. Ve starších verzích hry zlobí, to je téměř jisté. Napiš, kdyby to blblo i aktualizovaném prohlížeči (a uveď jaký máš prohlížeč a operační systém). Držím palce!

--- UnHynek - Freegame tým........

74
views
4
replies
0
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft