Vítejte na Freegame fóru.

S velikou radostí vám představujeme náš nový diskusní koutek. Vytvořili jsme místo, kde můžeme společně lépe komunikovat. Nejen čtenáři s redakcí, ale i hráči mezi sebou. Fórum bylo založeno z důvodu nedostačujícího prostoru na webu Freegame, zde nabízíme rozšířené možnosti interakce. Lze přidávat obrázky a tak se například můžete pochlubit svou sbírkou pohárů, nebo ostatní hráče seznámit s obrázkem ze hry.

Cítíme potřebu otevřít dveře pro komunikaci mezi hráči. Komunita roste, a ne vždy stačí komentáře pod jednotlivými hrami a články. Hráči sami mohou zakládat témata, která je zajímají a na která chtějí znát odpovědi, či jen tak debatovat. Vy sami ovlivníte, jakým směrem se fórum bude ubírat.

Naše idea, jak by to mohlo vypadat:

  • Hráči přispívají nápady, co na Freegame Lize vylepšit a debatují to spolu. Společně toho vymyslíme víc.
  • Hráči dávají tipy na hry do Freegame Ligy.
  • Pokud máte třeba zrovna "pauzu" ve Freegame lize, neztratíte vazbu s ostatními.

Fórum je rozděleno do základních kategorií, ve kterých se dále diskutuje na daná témata a kde je možné založit témata nová. Přečtěte si, jak to funguje v příspěvku od @Rye, našeho moderátora.

Věříme, že se vám bude Freegame fórum líbit, a že si jej oblíbíte!

Vítejte na **Freegame fóru**. S velikou radostí vám představujeme náš nový diskusní koutek. Vytvořili jsme místo, kde můžeme společně lépe komunikovat. Nejen čtenáři s redakcí, ale i hráči mezi sebou. Fórum bylo založeno z důvodu nedostačujícího prostoru na webu Freegame, zde nabízíme rozšířené možnosti interakce. Lze přidávat obrázky a tak se například můžete pochlubit svou sbírkou pohárů, nebo ostatní hráče seznámit s obrázkem ze hry. Cítíme potřebu otevřít dveře pro komunikaci mezi hráči. Komunita roste, a ne vždy stačí komentáře pod jednotlivými hrami a články. Hráči sami mohou zakládat témata, která je zajímají a na která chtějí znát odpovědi, či jen tak debatovat. Vy sami ovlivníte, jakým směrem se fórum bude ubírat. Naše idea, jak by to mohlo vypadat: - Hráči přispívají nápady, co na Freegame Lize vylepšit a debatují to spolu. Společně toho vymyslíme víc. - Hráči dávají tipy na hry do Freegame Ligy. - Pokud máte třeba zrovna "pauzu" ve Freegame lize, neztratíte vazbu s ostatními. Fórum je rozděleno do základních kategorií, ve kterých se dále diskutuje na daná témata a kde je možné založit témata nová. Přečtěte si, jak to funguje v příspěvku od @Rye, našeho moderátora. - [Pravidla Freegame fóra](http://forum.freegame.cz/index.php?u=/topic/11/pravidla-freegame-f%C3%B3ra "Pravidla Freegame fóra") - [Jak používat Freegame fórum snadno a rychle](http://forum.freegame.cz/index.php?u=/topic/12/jak-pou%C5%BE%C3%ADvat-freegame-f%C3%B3rum-snadno-a-rychle "Jak používat Freegame fórum snadno a rychle") Věříme, že se vám bude Freegame fórum líbit, a že si jej oblíbíte!

--- UnHynek - Freegame tým........

Konečně zjistím jak se vyhravá liga!

Konečně zjistím jak se vyhravá liga!

Nějaký tajnůstky bys rád? smile

Nějaký tajnůstky bys rád? :)

--- UnHynek - Freegame tým........

Pár glitchů, klik managment a farma guidy se vždy hoděj smile

Pár glitchů, klik managment a farma guidy se vždy hoděj :)

Děkujeme za pochvalu, budeme se snažit, aby fórum přineslo komunitě co největší prospěch. Důležité ale je, aby se hráči samotní do diskusí pořádně zapojili.

Děkujeme za pochvalu, budeme se snažit, aby fórum přineslo komunitě co největší prospěch. Důležité ale je, aby se hráči samotní do diskusí pořádně zapojili.

--- UnHynek - Freegame tým........

292
views
5
replies
0
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft