Dobrý den, hráči!

Nedávno jsme vám ukázali, že máme nové poháry. Pokud jste je ještě neviděli, pokochejte se i nyní na fóru -
55d9dbce194fd.jpg
55d9dbf08f8f6.jpg
55d9dbf65180e.jpg

Zároveň ale přemýšlíme i o inovaci dalších cen. Další na řadu by měly přijít Freegame trika. Pokud se vše povede, budeme mít už během příštích měsíců nové designy, které nahradí trika stávající.

Musíte ovšem brát v potaz, že náš rozpočet není neomezený. Snažíme se vám co nejvíce vycházet vstříc, avšak počítačový hardware a podobně se do soutěží opravdu nedostane, jak zde dříve navrhoval @DoDoTom68.

Takže pište své návrhy dalších cen, o které bychom mohli soutěžit. Nebojte se kreativity a třeba právě váš nápad použijeme!

Dobrý den, hráči! Nedávno jsme vám ukázali, že máme nové poháry. Pokud jste je ještě neviděli, pokochejte se i nyní na fóru - ![55d9dbce194fd.jpg](serve/attachment&path=55d9dbce194fd.jpg) ![55d9dbf08f8f6.jpg](serve/attachment&path=55d9dbf08f8f6.jpg) ![55d9dbf65180e.jpg](serve/attachment&path=55d9dbf65180e.jpg) Zároveň ale přemýšlíme i o inovaci dalších cen. Další na řadu by měly přijít Freegame trika. Pokud se vše povede, budeme mít už během příštích měsíců nové designy, které nahradí trika stávající. Musíte ovšem brát v potaz, že náš rozpočet není neomezený. Snažíme se vám co nejvíce vycházet vstříc, avšak počítačový hardware a podobně se do soutěží opravdu nedostane, jak zde dříve navrhoval @DoDoTom68. Takže pište své návrhy dalších cen, o které bychom mohli soutěžit. Nebojte se kreativity a třeba právě váš nápad použijeme!

--Rye -Freegame tým - moderátor

DodoTom68 má super nápady na ceny, samolepku bych si určitě nalepil.
Mě napadla třeba taková ta mince nebo žeton do nákupního košíku (včera jsem byl nakupovat a neměl pětikačku smile) nebo hrnek na kafe.

Možná nás podceňuju, ale zajímalo by mě, kolik hráčů by stálo o fotku naší redakce s podpisy, zase takové celebrity nejsme a za dob mého působení zde jsem davy lačnících po autogramu nepotkal smile). Freegame je především o vás hráčích. Ale třeba v rámci nějaké výjimečné akce a speciální pro DodoToma... kdo ví.

DodoTom68 má super nápady na ceny, samolepku bych si určitě nalepil. Mě napadla třeba taková ta mince nebo žeton do nákupního košíku (včera jsem byl nakupovat a neměl pětikačku :D) nebo hrnek na kafe. Možná nás podceňuju, ale zajímalo by mě, kolik hráčů by stálo o fotku naší redakce s podpisy, zase takové celebrity nejsme a za dob mého působení zde jsem davy lačnících po autogramu nepotkal :)). Freegame je především o vás hráčích. Ale třeba v rámci nějaké výjimečné akce a speciální pro DodoToma... kdo ví.

co tahle živého holuba? ne vtip, ale myslím, že nějakou novinku by to chtělo, já jdu po poháru, mám doma jen jeden a ne od vás a dvě děti, takže je tu boj, ale snad se tenhle měsíc zadaří :o)

co tahle živého holuba? ne vtip, ale myslím, že nějakou novinku by to chtělo, já jdu po poháru, mám doma jen jeden a ne od vás a dvě děti, takže je tu boj, ale snad se tenhle měsíc zadaří :o)

Určitě ano, přejeme pevnou vůli při hraní a třeba se to konečně povede smile. Děkujeme za další tipy a nebojte se psát další! Jsme tu pro vás.

Určitě ano, přejeme pevnou vůli při hraní a třeba se to konečně povede :). Děkujeme za další tipy a nebojte se psát další! Jsme tu pro vás.

--Rye -Freegame tým - moderátor

185
views
3
replies
1
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft