Ahoj všem.....snad si to tu někdo z redakce dříve či později přečte smile Měl bych pár návrhů na (snad) vylepšení....pokud by to šlo myslím že by všichni uvítaly možnost chatu a snad i soukromých zpráv na profily hráčů.Bylo by fajn komunikovat s ostatními i jinak než jen přes komentáře u her.Pak mě napadlo zda by nebylo možné nováčky na Freegame po registraci rovnou ,,přesměovat" třeba sem na fórum do sekce ,,Pro nováčky" kde by se dočetli pár rad a návodů jak zde hrát,aby nedocházelo k tomu že hned první den namrskají vysoké skóre...A poslední věc kterou bych navrhoval ,,vylepšit" je začátek nového herního měsíce.Sice se to nejspíš většině nebude líbit a nejspíš mě za to ukamenují smile ale to že se začíná hned s půlnocí vede k tomu že ti co mají čas prosedět noc u monitoru mají hned první herní den někdy až přemrštěné skóre které se pak ostatním jen těžko dohání a mnohdy to i demotivuje k dalšímu hraní.Podle mě by možným řešením bylo buďto :
A)- Nezačínat nový herní měsíc od půlnoci ale až např. od 15:00 prvního dne v měsíci aby měly šanci zapojit se i ti co jsou ve škole,práci atd.

                           B)- Začínat klasicky od půlnoci,ale s tím že by se každý hráč mohl v jednotlivých hrách umístit na prvním místě jen jednou za den,když ne celý měsíc tak alespoň ten první herní.

                          C)- Rozdělit bodové hodnocení u her stejným způsobem jako je to u ligi,tedy tak aby každá liga měla u každé hry na skóre svou tabulku.Pak by i hráči v bronzové lize měly šanci sbírat body,takhle totiž ostřílení veteráni nahrají skóre které nováčci nemají šanci překonat.

Nevím jak moc pracné by pro redakci takové úpravy byly,ale myslím že konkrétně s chatováním by neměl být problém.Každopádně budu rád pokud se k tomu vyjádří jak redakce,tak i hráči samotní.A pokud budete mít chuť hodit si kamenem za moji kritiku ,,popůlnočního" sbírání bodů,zde máte terč: 721 247 751 smilesmile

Ahoj všem.....snad si to tu někdo z redakce dříve či později přečte :D Měl bych pár návrhů na (snad) vylepšení....pokud by to šlo myslím že by všichni uvítaly možnost chatu a snad i soukromých zpráv na profily hráčů.Bylo by fajn komunikovat s ostatními i jinak než jen přes komentáře u her.Pak mě napadlo zda by nebylo možné nováčky na Freegame po registraci rovnou ,,přesměovat" třeba sem na fórum do sekce ,,Pro nováčky" kde by se dočetli pár rad a návodů jak zde hrát,aby nedocházelo k tomu že hned první den namrskají vysoké skóre...A poslední věc kterou bych navrhoval ,,vylepšit" je začátek nového herního měsíce.Sice se to nejspíš většině nebude líbit a nejspíš mě za to ukamenují :D ale to že se začíná hned s půlnocí vede k tomu že ti co mají čas prosedět noc u monitoru mají hned první herní den někdy až přemrštěné skóre které se pak ostatním jen těžko dohání a mnohdy to i demotivuje k dalšímu hraní.Podle mě by možným řešením bylo buďto : A)- Nezačínat nový herní měsíc od půlnoci ale až např. od 15:00 prvního dne v měsíci aby měly šanci zapojit se i ti co jsou ve škole,práci atd. B)- Začínat klasicky od půlnoci,ale s tím že by se každý hráč mohl v jednotlivých hrách umístit na prvním místě jen jednou za den,když ne celý měsíc tak alespoň ten první herní. C)- Rozdělit bodové hodnocení u her stejným způsobem jako je to u ligi,tedy tak aby každá liga měla u každé hry na skóre svou tabulku.Pak by i hráči v bronzové lize měly šanci sbírat body,takhle totiž ostřílení veteráni nahrají skóre které nováčci nemají šanci překonat. Nevím jak moc pracné by pro redakci takové úpravy byly,ale myslím že konkrétně s chatováním by neměl být problém.Každopádně budu rád pokud se k tomu vyjádří jak redakce,tak i hráči samotní.A pokud budete mít chuť hodit si kamenem za moji kritiku ,,popůlnočního" sbírání bodů,zde máte terč: 721 247 751 :D :D

Bastík :D

68
views
0
replies
1
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft