Ahoj přátelé.Vím že je tu založené téma na návrhy a připomínky,žel bohu se mě do něj jaksi nepovedlo přidat příspěvek kvůli již zmiňovanému hlášení o spamu smile Nedávno tu proběhla debata ohledně ,,popůlnočního" hraní kdy si noční tvorové mohou nahrát hned první den vysoké skóre které se těm co nemají možnost trávit od půlnoci čas u monitorů jen těžko dohání a o výsledcích za celí měsíc se prakticky rozhoduje hned v prvních hodinách.Popřemýšlel jsem pracně nad tím jakpak by se to dalo napravit a vypadli ze mě následující návrhy :

A)- Hráči sami by uklidnili své choutky po výhře a hráli s rozumem (což je možnost kterou jsem okamžitě zamítl jako nereálnou)

B)- Každá liga by dostala u jednotlivých her svou tabulku s výsledky,takže by hráči ze zlaté ligy soupeřili jen mezi sebou atd. (což je možná pracné pro redakci)

C)- Každý den ( nebo jen ten první,např. od půlnoci do pravého poledne) by bylo možné umístit se a získat body za hru jen jednou (čili pokud bych se dostal na první místo a někdo další mě přeskočil já bych pak už za další umístění na prvním místě body nedostal,nebo ještě lépe moje skóre už by se vůbec nezapsalo a tím pádem by měli šanci i ti slabší hráči (což je ale asi ta pro redakci nejpracnější varianta)

Tuším že asi ne všichni budete souhlasit přesto že jsem zde už četl pár komentářů od lidí kterým se ,,popůlnoční" sbírání bodů moc nelíbí,ale byl bych rád kdyby jste vyjádřili svůj názor zda ano-souhlasím s tím že by se mělo ,,popůlnoční" bodobraní nějak upravit a zkorigovat a nebo ne-nesouhlasím nebo je mi to jedno.
A doufám že by se v případě zájmu o úpravu dalo také nějak rozumně dohodnout s redakcí tak aby výsledek vel ke spokojenosti všech.

Závěrem bych chtěl poděkovat za váš čas který jste věnovali přečtení a doufám že přispějete se svou troškou do mlýna smile

                                                   Díky 
                                                               Bastík
Ahoj přátelé.Vím že je tu založené téma na návrhy a připomínky,žel bohu se mě do něj jaksi nepovedlo přidat příspěvek kvůli již zmiňovanému hlášení o spamu :( Nedávno tu proběhla debata ohledně ,,popůlnočního" hraní kdy si noční tvorové mohou nahrát hned první den vysoké skóre které se těm co nemají možnost trávit od půlnoci čas u monitorů jen těžko dohání a o výsledcích za celí měsíc se prakticky rozhoduje hned v prvních hodinách.Popřemýšlel jsem pracně nad tím jakpak by se to dalo napravit a vypadli ze mě následující návrhy : A)- Hráči sami by uklidnili své choutky po výhře a hráli s rozumem (což je možnost kterou jsem okamžitě zamítl jako nereálnou) B)- Každá liga by dostala u jednotlivých her svou tabulku s výsledky,takže by hráči ze zlaté ligy soupeřili jen mezi sebou atd. (což je možná pracné pro redakci) C)- Každý den ( nebo jen ten první,např. od půlnoci do pravého poledne) by bylo možné umístit se a získat body za hru jen jednou (čili pokud bych se dostal na první místo a někdo další mě přeskočil já bych pak už za další umístění na prvním místě body nedostal,nebo ještě lépe moje skóre už by se vůbec nezapsalo a tím pádem by měli šanci i ti slabší hráči (což je ale asi ta pro redakci nejpracnější varianta) Tuším že asi ne všichni budete souhlasit přesto že jsem zde už četl pár komentářů od lidí kterým se ,,popůlnoční" sbírání bodů moc nelíbí,ale byl bych rád kdyby jste vyjádřili svůj názor zda ano-souhlasím s tím že by se mělo ,,popůlnoční" bodobraní nějak upravit a zkorigovat a nebo ne-nesouhlasím nebo je mi to jedno. A doufám že by se v případě zájmu o úpravu dalo také nějak rozumně dohodnout s redakcí tak aby výsledek vel ke spokojenosti všech. Závěrem bych chtěl poděkovat za váš čas který jste věnovali přečtení a doufám že přispějete se svou troškou do mlýna :D Díky Bastík

Bastík :D

78
views
0
replies
1
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft