Ahoj kolegové pařani a pařanky,

Nedávno (nebo spíš dávno, čas strašně letí) se mi podařilo dokončit svou první sci-fi adventuru o kterou bych se s Vámi teď rád podělil. Je to nultá kapitola, neboť mi sloužila hlavně jako krátký úvod do děje dalších kapitol, kde jsem si mohl vyzkoušel své dovednosti a nápady. Momentálně pracuji na další kapitole, ale času je bohužel málo a tak je postup pomalý... Nicméně bych Vás rád poprosil, aby jste si hru zahráli a řekli mi, co si o ní myslíte. Snažím se přiblížit se hratelností titulům jako Legenda Kyrandie nebo Tajemství Oslího Ostrova. Hra je originálně psaná v angličtině, ale v herním setupu jde nastavit i český překlad. Momentálně na něm provádím další koreckci, neboť mi prvně uniklo spousta chyb. I tak je ale hra hratelná, jedná se především o překlepy a sem tam text přesahuje herní rozhraní.. Budu rád za jakoukoliv zpětnou vazbu, avšak buďte shovívaví, neboť hra byla tvořena jen jako koníček. smile

Díky moc!

http://www.adventuregamestudio.co.uk/site/games/game/1960/

Update: Z nějakého důvodu se mi nedaří odpovědět na komentář. Pokaždé dostanu hlášku, že jsem byl zablokován jakožto spam. Netušíte někdo, co dělám špatně?

Ahoj kolegové pařani a pařanky, Nedávno (nebo spíš dávno, čas strašně letí) se mi podařilo dokončit svou první sci-fi adventuru o kterou bych se s Vámi teď rád podělil. Je to nultá kapitola, neboť mi sloužila hlavně jako krátký úvod do děje dalších kapitol, kde jsem si mohl vyzkoušel své dovednosti a nápady. Momentálně pracuji na další kapitole, ale času je bohužel málo a tak je postup pomalý... Nicméně bych Vás rád poprosil, aby jste si hru zahráli a řekli mi, co si o ní myslíte. Snažím se přiblížit se hratelností titulům jako Legenda Kyrandie nebo Tajemství Oslího Ostrova. Hra je originálně psaná v angličtině, ale v herním setupu jde nastavit i český překlad. Momentálně na něm provádím další koreckci, neboť mi prvně uniklo spousta chyb. I tak je ale hra hratelná, jedná se především o překlepy a sem tam text přesahuje herní rozhraní.. Budu rád za jakoukoliv zpětnou vazbu, avšak buďte shovívaví, neboť hra byla tvořena jen jako koníček. :) Díky moc! http://www.adventuregamestudio.co.uk/site/games/game/1960/ **Update**: Z nějakého důvodu se mi nedaří odpovědět na komentář. Pokaždé dostanu hlášku, že jsem byl zablokován jakožto spam. Netušíte někdo, co dělám špatně?

"Holy Central Unit! Did you see that?"

Ahoj @Starmik smile na tvojí adventuru koukneme a když bude nějaký čas, rádi na ní napíšeme i recenzi smile

Ahoj @Starmik :) na tvojí adventuru koukneme a když bude nějaký čas, rádi na ní napíšeme i recenzi :)

--Rye -Freegame tým - moderátor

172
views
1
replies
2
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft