Nechápu proč toto fórum vůbec vzniklo, když jsem ze štábu fg nikdo nechodí a neodpovídá na dotazy atd. Vznikly týdenní výzvy .. proč? stejně sem dáváte výsledky po týdnu a obvykle ještě špatně .. danou hru tam dáte vždy na poslední chvíli, takže se nedá pomalu ani zaregistrovat o jakou hru má v neděli jít .. té nedělní výzvy se vždy zúčastní tak 6 lidí .. což tedy nechápu proč to vůbec existuje, když to stejně nikdo nehraje .. možná by bylo lepší, kdyby se tato stránka více propagovala, aby tu hrálo více lidí .. takhle to půjde těžko vymýšlet novinky, když to tady nemá kdo hrát ..

Nechápu proč toto fórum vůbec vzniklo, když jsem ze štábu fg nikdo nechodí a neodpovídá na dotazy atd. Vznikly týdenní výzvy .. proč? stejně sem dáváte výsledky po týdnu a obvykle ještě špatně .. danou hru tam dáte vždy na poslední chvíli, takže se nedá pomalu ani zaregistrovat o jakou hru má v neděli jít .. té nedělní výzvy se vždy zúčastní tak 6 lidí .. což tedy nechápu proč to vůbec existuje, když to stejně nikdo nehraje .. možná by bylo lepší, kdyby se tato stránka více propagovala, aby tu hrálo více lidí .. takhle to půjde těžko vymýšlet novinky, když to tady nemá kdo hrát ..

Ahoj Patriku.....ona ta moje původní myšlenka turnajů byla trochu jiná.Hlavně jsem to myslel tak aby se hráči mohli v té které hře ,,vydovádět" ozkoušet si svojí zručnost,prostě si zablbnout a také aby se všem hráčům kteří si zahrají na konci dne nahrané skóre nulovalo !!! nebo se vrátilo na původní hodnotu nahranou ,,mimo" turnaj.Takhle totiž dochází k tomu že pokud nedělní turnaj vyjde např. na třetí den v měsíci,hráči bojují jak o život a nahrají zbytečně vysoké skóre hned na začátku,ovšem skóre tam pak zůstane po zbytek měsíce a ostatní jsou ochuzeni o hezkých pár bodů smile Ale byl jsem rád že se můj nápad vůbec uskutečnil.To že se turnajů účastní málo lidí ovšem není chybou redakce ale hráčů samotných,je jen na nich jestli chtějí nebo ne.Tu možnost má každý.Lidi z redakce to nijak neovlivní a nikoho nutit nemůžou.A s fórem máš pravdu,odpovědí se tu dočkáš hodně opožděně nebo vůbec,a pokud už se v redakci do něčeho takového pustili měli by se starat.Myslím že by nebyl až takoví problém aby si to tu vzal jeden člověk na starost a byť i jednou za tři dny to tu trochu ,,pořešil" Ale na druhou stranu chápu že mají už tak dost práce a myslím že i když to třeba není moc vidět krůček po krůčku se to tu vylepšuje.Už jen třeba ty nové ceny by měli potěšit snad každého a dojednat sponzoring určitě nebylo jednoduché......já osobně se tu teď téměř nebo spíš vůbec neobjevuji,bohužel mi můj staroušek noťásek pomalu ale jistě odchází do věčných lovišť.Ale snad už příští měsíc či v říjnu se poštěstí a bude nový a potom se sem rád vrátím a opět se zapojím do ukrutných bitev smile protože tyhle stránky jsem si oblíbil a zvláště některé lidi tu a to i přesto že je vlastně vůbec neznám (zdravím vás DodoTome a Janice smile ) a budu lidi kolem Freegame podporovat v každé situaci. Hawk,Bastík domluvil smile

Ahoj Patriku.....ona ta moje původní myšlenka turnajů byla trochu jiná.Hlavně jsem to myslel tak aby se hráči mohli v té které hře ,,vydovádět" ozkoušet si svojí zručnost,prostě si zablbnout a také aby se všem hráčům kteří si zahrají na konci dne nahrané skóre nulovalo !!! nebo se vrátilo na původní hodnotu nahranou ,,mimo" turnaj.Takhle totiž dochází k tomu že pokud nedělní turnaj vyjde např. na třetí den v měsíci,hráči bojují jak o život a nahrají zbytečně vysoké skóre hned na začátku,ovšem skóre tam pak zůstane po zbytek měsíce a ostatní jsou ochuzeni o hezkých pár bodů :( Ale byl jsem rád že se můj nápad vůbec uskutečnil.To že se turnajů účastní málo lidí ovšem není chybou redakce ale hráčů samotných,je jen na nich jestli chtějí nebo ne.Tu možnost má každý.Lidi z redakce to nijak neovlivní a nikoho nutit nemůžou.A s fórem máš pravdu,odpovědí se tu dočkáš hodně opožděně nebo vůbec,a pokud už se v redakci do něčeho takového pustili měli by se starat.Myslím že by nebyl až takoví problém aby si to tu vzal jeden člověk na starost a byť i jednou za tři dny to tu trochu ,,pořešil" Ale na druhou stranu chápu že mají už tak dost práce a myslím že i když to třeba není moc vidět krůček po krůčku se to tu vylepšuje.Už jen třeba ty nové ceny by měli potěšit snad každého a dojednat sponzoring určitě nebylo jednoduché......já osobně se tu teď téměř nebo spíš vůbec neobjevuji,bohužel mi můj staroušek noťásek pomalu ale jistě odchází do věčných lovišť.Ale snad už příští měsíc či v říjnu se poštěstí a bude nový a potom se sem rád vrátím a opět se zapojím do ukrutných bitev :D protože tyhle stránky jsem si oblíbil a zvláště některé lidi tu a to i přesto že je vlastně vůbec neznám (zdravím vás DodoTome a Janice ;) ) a budu lidi kolem Freegame podporovat v každé situaci. Hawk,Bastík domluvil :x

Bastík :D

Obaja máte úplnú pravdu, kde ja som na to reagoval tak, že som si zmenil logo a vymazal časť príspevkov nakoľko diskusné fórum je bez diskusie a už neplní svoj účel. Inak to je môj posledný príspevok na fore FG nakoľko to pre mňa nemá zmysel a bez aktuálnej komunikácie a podania informáciií medzi hráčmi a redakciou FG sa nedá nič vyriešiť.©©©smilesmilesmilesmilesmile

PS:Základom diskusie je komunikácia a bez komunikácie neexistuje diskusia ,kde jedno bez druhého nemôže fungovať :
57b880283c754.png

Každá úspešná komunikácia zahŕňa nasledujúce faktory zobrazené na obrázku a najmä komunikácia FG s hráčom musí byť aktuálna v danom čase inak stráca význam :

Komunikácia je teda uvažovanie o vyslaní a vyslanie impulzu alebo častice z bodu zdroja cez vzdialenosť do bodu príjmu, so zámerom vytvoriť v bode príjmu duplikáciu a porozumenie tomu, čo vyšlo z bodu zdroja a promptne odpovedať aby vznikla aktuálne vzájomná komunikácia .smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile
Na záver Bastiku smile ďakujem za pozdrav a zdrávím ťa, lebo ty si v prvom rade dobrosrdečný a zábavný človek a tvoje príspevky ma vždy potešia nakoľko majú hlavu aj pätu a k tomu, že ma nepoznáš uvádzam citát: ©©©Člověka nepoznáš, pokud měsíc nechodíš v jeho mokasínách. (Indiánské přísloví)smilesmilesmilesmilesmile Bastíku rozhodol som sa, že ak chceš, tak ti pošlem moje mokasiny , a ak budeš chcieť aj ty, tak pošli mi aj tvoje , ale iba na mesiac © smilesmilesmilesmilesmile

Obaja máte úplnú pravdu, kde ja som na to reagoval tak, že som si zmenil logo a vymazal časť príspevkov nakoľko diskusné fórum je bez diskusie a už neplní svoj účel. Inak to je môj posledný príspevok na fore FG nakoľko to pre mňa nemá zmysel a bez aktuálnej komunikácie a podania informáciií medzi hráčmi a redakciou FG sa nedá nič vyriešiť.©©©x( ;( x( 8) x( PS:**Základom diskusie je komunikácia** a bez komunikácie neexistuje diskusia ,kde jedno bez druhého nemôže fungovať : ![57b880283c754.png](serve/attachment&path=57b880283c754.png) Každá úspešná komunikácia zahŕňa nasledujúce faktory zobrazené na obrázku a najmä komunikácia FG s hráčom musí byť aktuálna v danom čase inak stráca význam : Komunikácia je teda uvažovanie o vyslaní a vyslanie impulzu alebo častice z bodu zdroja cez vzdialenosť do bodu príjmu, so zámerom vytvoriť v bode príjmu duplikáciu a porozumenie tomu, čo vyšlo z bodu zdroja a promptne odpovedať aby vznikla** aktuálne vzájomná komunikácia** .x( x( x( x( x( ;( ;( ;( ;( ;( Na záver **Bastiku** :D ďakujem za pozdrav a zdrávím ťa, lebo ty si v prvom rade dobrosrdečný a zábavný človek a tvoje príspevky ma vždy potešia nakoľko majú hlavu aj pätu a k tomu, že ma nepoznáš uvádzam citát: ©©©Člověka nepoznáš, pokud měsíc nechodíš v jeho mokasínách. (Indiánské přísloví)(mm) (mm) 8) :) :P Bastíku rozhodol som sa, že ak chceš, tak ti pošlem moje mokasiny , a ak budeš chcieť aj ty, tak pošli mi aj tvoje , ale iba na mesiac © :) :) :) :) ]:)

smile Nóóóó....nabídka je to velmi lákavá smile avšak nevím nevím jestli by jsi stál o to chodit měsíc v mojich botkách (zvracecí smajlík) nehledě k tomu že by nejspíše vyvolali poplach už cestou a pravděpodobně by kvůli nim zavřeli nejednu poštu.A možná aj mě pro podezření z terorismu smile Každopádně doufejme že se redakce umoudří a pokusí se napravit,když už si dali práci s tím aby toto fórum založili byla by škoda nechat ho zaniknout.

:D Nóóóó....nabídka je to velmi lákavá (wasntme) avšak nevím nevím jestli by jsi stál o to chodit měsíc v mojich botkách (zvracecí smajlík) nehledě k tomu že by nejspíše vyvolali poplach už cestou a pravděpodobně by kvůli nim zavřeli nejednu poštu.A možná aj mě pro podezření z terorismu :D Každopádně doufejme že se redakce umoudří a pokusí se napravit,když už si dali práci s tím aby toto fórum založili byla by škoda nechat ho zaniknout.

Bastík :D

Ahoj Bastiene. Máš naprostou pravdu. Nápad udělat fórum byl skvělý, dřív jsem sem chodila každý den, co je nového, teď už to nemá smysl. Z redakce sem téměř nechodí, komunikace vázne. A přidělování bodů za nedělní hry - ani nemluvím! Jednou mi připsali míň bodů, dvakrát 200 bodů vůbec. Nejsem tak silná ve hrách jako vy, tak je to pro mě velké povzbuzení dostat body navíc. Myšlenka na turnaj je skvělá, bohužel ji nedotáhli do konce.
Teď jsou prázdniny, dovolené, takže ten útlum ze strany redakce chápu. Snad se to zlepší po dovolených.
Bastíku, přeju Ti, abys mohl zase naplno bojovat s novým počítačem. No, ten můj už taky za nic nestojí...
Zatím čau, sejdeme se v lítém boji na hrách. Zdravím. Janice11

Ahoj Bastiene. Máš naprostou pravdu. Nápad udělat fórum byl skvělý, dřív jsem sem chodila každý den, co je nového, teď už to nemá smysl. Z redakce sem téměř nechodí, komunikace vázne. A přidělování bodů za nedělní hry - ani nemluvím! Jednou mi připsali míň bodů, dvakrát 200 bodů vůbec. Nejsem tak silná ve hrách jako vy, tak je to pro mě velké povzbuzení dostat body navíc. Myšlenka na turnaj je skvělá, bohužel ji nedotáhli do konce. Teď jsou prázdniny, dovolené, takže ten útlum ze strany redakce chápu. Snad se to zlepší po dovolených. Bastíku, přeju Ti, abys mohl zase naplno bojovat s novým počítačem. No, ten můj už taky za nic nestojí... Zatím čau, sejdeme se v lítém boji na hrách. Zdravím. Janice11

@janice11 @BastienBax @DoDoTom68 @Patrik-Muller Ahoj! Omlouvám se za zmatky. Především se chci omluvit, že z naší strany tyto cca 2 měsíce vázla komunikace. Freegame byla v řekněme prázdninovém provozu, jádro redakce bylo často na dovolené včetně mě. Nutno taktéž dodat, že Freegame nikdo z nás nedělá na plný úvazek, všichni vedle Freegame máme i normální práci/pokud někdo nestuduje, takže se jí častokrát můžeme věnovat jen po večerech.

Ale ani to nás neomlouvá smile. Budeme se snažit, aby se všechno navrátilo do starých kolejí. Jako první jsem doplnil kalendář s rozpisem bitev, tak se nezapomeňte podívat. Body za bitvy jsou připsané. Poháry budeme odesílat během příštího týdne. Mějte se hezky smile

@janice11 @BastienBax @DoDoTom68 @Patrik-Muller Ahoj! Omlouvám se za zmatky. Především se chci omluvit, že z naší strany tyto cca 2 měsíce vázla komunikace. Freegame byla v řekněme prázdninovém provozu, jádro redakce bylo často na dovolené včetně mě. Nutno taktéž dodat, že Freegame nikdo z nás nedělá na plný úvazek, všichni vedle Freegame máme i normální práci/pokud někdo nestuduje, takže se jí častokrát můžeme věnovat jen po večerech. Ale ani to nás neomlouvá :). Budeme se snažit, aby se všechno navrátilo do starých kolejí. Jako první jsem doplnil kalendář s rozpisem bitev, tak se nezapomeňte podívat. Body za bitvy jsou připsané. Poháry budeme odesílat během příštího týdne. Mějte se hezky :)

--Rye -Freegame tým - moderátor

Děkujeme za odpověď Rye :-) Je jasné, že v prázdninových měsících může komunikace váznout, avšak není snad problém jednou za 3 dny vlést na počítač a odpovědět na dotazy (15 minut času). Nicméně doufám, že už to teď zase poběží a všichni se na fóru budeme dobře bavit :-)

Děkujeme za odpověď Rye :-) Je jasné, že v prázdninových měsících může komunikace váznout, avšak není snad problém jednou za 3 dny vlést na počítač a odpovědět na dotazy (15 minut času). Nicméně doufám, že už to teď zase poběží a všichni se na fóru budeme dobře bavit :-)
164
views
6
replies
5
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft