Dobrý den chtěla bych se zeptat jak je to s přičítáním bodů třeba za přečtení recenze,článku v magazínu,komentáře a stahování her vypozorovala jsem že se přičítají body jen za jeden komentář u hry a pokud bych druhý den komentovala stejnou hru jako den předtím tak se mi body nepřičtou a to samé i u těch recenzí a stahování už nemohu dostat další dny body za ty co už jsem dny předchozí body dostala tak že až se dostanu na konec všeho a budu mít vše okomentované a přečtené a stažené tak už za to body navíc nebudu mít už jen z postupu v hrách nebo se to po měsíce restartuje a mohu jet znovu a dostávat bodíky? A budete sem přidávat další nové hry na body a jestli ano na kdy je to plánováno?

Dobrý den chtěla bych se zeptat jak je to s přičítáním bodů třeba za přečtení recenze,článku v magazínu,komentáře a stahování her vypozorovala jsem že se přičítají body jen za jeden komentář u hry a pokud bych druhý den komentovala stejnou hru jako den předtím tak se mi body nepřičtou a to samé i u těch recenzí a stahování už nemohu dostat další dny body za ty co už jsem dny předchozí body dostala tak že až se dostanu na konec všeho a budu mít vše okomentované a přečtené a stažené tak už za to body navíc nebudu mít už jen z postupu v hrách nebo se to po měsíce restartuje a mohu jet znovu a dostávat bodíky? A budete sem přidávat další nové hry na body a jestli ano na kdy je to plánováno?

no to už vím ale nedozvím se z toho to na co jsem se konkrétně ptala mě se nepřičítají žádné body u ničeho z toho když už jsem za to předchozí den už dostala body když na to kliknu nebo si to přečtu znovu ten druhý nebo třetí den potom tak se mi body nepřičtou a nevím jestli je to tedy takto dobře nebo by se mi i tak měli přičíst?

no to už vím ale nedozvím se z toho to na co jsem se konkrétně ptala mě se nepřičítají žádné body u ničeho z toho když už jsem za to předchozí den už dostala body když na to kliknu nebo si to přečtu znovu ten druhý nebo třetí den potom tak se mi body nepřičtou a nevím jestli je to tedy takto dobře nebo by se mi i tak měli přičíst?

recenzie a sťahovanie hier na FG je za 1 bod max. 10 bodov denne, ale body dostaneš len za hry, ktoré si ešte neprečítala za prečítané hry body už nikdy nedostaneš, takže bodovanie je správne nastavené ako sa pýtaš. Za komentáre máš 2 body v daný deň za 24 h. maximálne 10 komentárov, ak je ich viac v daný deň tak už bez bodov .To isté plati každý následujúci deň v každej hre na FG i opakovane mozeš písať komentáre do tých istých hier, ktoré si už komentovala a máš za to opätovne 2 body a znovu max. 10 komentárov. Ak chceš body musíš stále čítat iba nové recenzie FG aj v magazine, sťahovať nové hry ak si už raz recenziu prečítala a hru stiahla predtým, tak body už za ňu nedostaneš a mesačne sa to neresetuje. Na záver denne môžeš získať spolu 50 bodov bez hrania a to v magazíne nové a neprečítané hry 10 bodov, v ikone všetko, online , highscore hry a iné 10 bodov, sťahovanie nových hier 10 bodov a komentáre 20 bodov. V komentároch sa však vyjadruj k hre inak redakcia FG ti - 2 body za komentár odpočíta.

recenzie a sťahovanie hier na FG je za 1 bod max. 10 bodov denne, ale body dostaneš len za hry, ktoré si ešte neprečítala za prečítané hry body už nikdy nedostaneš, takže bodovanie je správne nastavené ako sa pýtaš. Za komentáre máš 2 body v daný deň za 24 h. maximálne 10 komentárov, ak je ich viac v daný deň tak už bez bodov .To isté plati každý následujúci deň v každej hre na FG i opakovane mozeš písať komentáre do tých istých hier, ktoré si už komentovala a máš za to opätovne 2 body a znovu max. 10 komentárov. Ak chceš body musíš stále čítat iba nové recenzie FG aj v magazine, sťahovať nové hry ak si už raz recenziu prečítala a hru stiahla predtým, tak body už za ňu nedostaneš a mesačne sa to neresetuje. **Na záver denne môžeš získať spolu 50 bodov bez hrania a to v magazíne nové a neprečítané hry 10 bodov, v ikone všetko, online , highscore hry a iné 10 bodov, sťahovanie nových hier 10 bodov a komentáre 20 bodov**. V komentároch sa však vyjadruj k hre inak redakcia FG ti - 2 body za komentár odpočíta.

@DoDoTom68 Díky za pomoc, Dodo smile připisuju 50 bodů za péči o komunitu!

@DoDoTom68 Díky za pomoc, Dodo :) připisuju 50 bodů za péči o komunitu!

--Rye -Freegame tým - moderátor

tak to je většinou pravda ale ta pomoc někdy příjde už bohůžel pozdě

tak to je většinou pravda ale ta pomoc někdy příjde už bohůžel pozdě

vela moc děkuji za to že si se vzdal bodů v můj prospěch to by udělal málo kdo ale za to že tu pomáháš a radí lidem tak si ty body přeci jen zasloužíš DoDoTom68

vela moc děkuji za to že si se vzdal bodů v můj prospěch to by udělal málo kdo ale za to že tu pomáháš a radí lidem tak si ty body přeci jen zasloužíš DoDoTom68
264
views
7
replies
4
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft