nenačítají se mi bodíky za odehrání her bez skore - nějaké se načetly a teď už nic

Venda

nenačítají se mi bodíky za odehrání her bez skore - nějaké se načetly a teď už nic Venda

@159951venda Hry bez skóre se totiž do ligy nezapočítávají. Pouze highscore hry smile

@159951venda Hry bez skóre se totiž do ligy nezapočítávají. Pouze highscore hry :)

--Rye -Freegame tým - moderátor

Hezký den, nejsem tu dlouho tak nevím, dneska mi to body za hry ani články nepřičítá vůbec a za dotazník ze včera také nic. že bych něco dělala špatně? :-(

Hezký den, nejsem tu dlouho tak nevím, dneska mi to body za hry ani články nepřičítá vůbec a za dotazník ze včera také nic. že bych něco dělala špatně? :-(

@assaly Zdravím, po celou dobu na webu musíte být přihlášená na našem webu. Na vyhodnocení dotazníku ještě pracujeme. Prosíme tedy ještě o strpení smile

@assaly Zdravím, po celou dobu na webu musíte být přihlášená na našem webu. Na vyhodnocení dotazníku ještě pracujeme. Prosíme tedy ještě o strpení :)

--Rye -Freegame tým - moderátor

díky, teď jsem přišla na to, že to bude asi prohlížečem, v Edge to moc nejde, Mozilla je ok

díky, teď jsem přišla na to, že to bude asi prohlížečem, v Edge to moc nejde, Mozilla je ok

@assaly to je hodně divné, že ti to v Edge nejede, nám to jde. Ale díky za echo, zkusíme prověřit, co se děje.

@assaly to je hodně divné, že ti to v Edge nejede, nám to jde. Ale díky za echo, zkusíme prověřit, co se děje.

--- UnHynek - Freegame tým........

76
views
5
replies
5
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft