dnes jsem si vybrala truhlička a body se mi nepřičetly - je to možné?? díky za odpověď Venda

dnes jsem si vybrala truhlička a body se mi nepřičetly - je to možné?? díky za odpověď Venda

No možné to je,stejný problém jsem měl a vlastně ještě pořád mám taky....a Blabola na tom byla stejně,té už to ale snad funguje.

No možné to je,stejný problém jsem měl a vlastně ještě pořád mám taky....a Blabola na tom byla stejně,té už to ale snad funguje.

Bastík :D

Určitě bude smile Jen vydrž až se sem podívá někdo z redakce.......U nás to řešili posláním nového přihlašovacího protokolu.

Určitě bude :) Jen vydrž až se sem podívá někdo z redakce.......U nás to řešili posláním nového přihlašovacího protokolu.

Bastík :D

@159951venda Ahoj! Napíšu člověku, co se stará o náš newsletter. Rozhodně to nezůstane nevyřešeno smile

@159951venda Ahoj! Napíšu člověku, co se stará o náš newsletter. Rozhodně to nezůstane nevyřešeno :)

--Rye -Freegame tým - moderátor

Body za truhličku se každopádně počítají pouze jednou, nemůžete klikat několikrát po sobě v jednom newsletteru

Body za truhličku se každopádně počítají pouze jednou, nemůžete klikat několikrát po sobě v jednom newsletteru

--Rye -Freegame tým - moderátor

Milá redakce,když už jsme u těch truhliček zdá se že můj problém s nimi stále trvá....všiml jsem si že pokaždé když si truhlu vyzvednu body se sice přičtou,ale na účet pod názvem vaclav (např. dnes cca. ve 21:50) Zdá se že pod tímto účtem nikdo nehraje,jsou tam připisovány body čistě za truhličky.Je možné že se to stalo při vypsání toho přihlašovacího protokolu který jste mě a myslím Blabole dodatečně posílali?.......A šlo by pěkně prosím případně tento protokol poslat ještě jednou a pokusit se to dát do pořádku?

                                          Díky moc za odpověď a ať se daří :D
Milá redakce,když už jsme u těch truhliček zdá se že můj problém s nimi stále trvá....všiml jsem si že pokaždé když si truhlu vyzvednu body se sice přičtou,ale na účet pod názvem vaclav (např. dnes cca. ve 21:50) Zdá se že pod tímto účtem nikdo nehraje,jsou tam připisovány body čistě za truhličky.Je možné že se to stalo při vypsání toho přihlašovacího protokolu který jste mě a myslím Blabole dodatečně posílali?.......A šlo by pěkně prosím případně tento protokol poslat ještě jednou a pokusit se to dát do pořádku? Díky moc za odpověď a ať se daří :D

Bastík :D

mám pořád stejný problém, taky nic, žádné bodíky, aninevím komu by se mohly připsat, ale možná někomu jinému taky v tom samém okamžiku někomu jdou nebo je to jen náhoda?

mám pořád stejný problém, taky nic, žádné bodíky, aninevím komu by se mohly připsat, ale možná někomu jinému taky v tom samém okamžiku někomu jdou nebo je to jen náhoda?

@blabola Ahoj, doufám, že jen náhoda. Truhlička by měla fungovat normálně, alespoň dle @Apofis, který se o ně stará spolu s newsletterem smile

@blabola Ahoj, doufám, že jen náhoda. Truhlička by měla fungovat normálně, alespoň dle @Apofis, který se o ně stará spolu s newsletterem :)

--Rye -Freegame tým - moderátor

tak dnes ve 20:34 jsem si vyzvedla truhličku a co myslíte, zase nic,

tak dnes ve 20:34 jsem si vyzvedla truhličku a co myslíte, zase nic,

@BastienBax Ahoj Bastíku, tak to s tím účtem Václav je tedy velká záhada. Ale díky za echo, zkusíme to prověřit. Stává se ti to s tím václavem často? Nebo to bylo jen jednou?
@blabola to nás děsně mrzí, snažíme se přijít na to, proč to někomu zlobí. určitě na to přijdeme..

@BastienBax Ahoj Bastíku, tak to s tím účtem Václav je tedy velká záhada. Ale díky za echo, zkusíme to prověřit. Stává se ti to s tím václavem často? Nebo to bylo jen jednou? @blabola to nás děsně mrzí, snažíme se přijít na to, proč to někomu zlobí. určitě na to přijdeme..

--- UnHynek - Freegame tým........

v pohodě, je lepší si s Vámi psát než vám za to nadávat, :o) chyby se musí řešit, počkám, jen mě mrzí, že se pak musím víckrát snažit na hrách .o( ale nějak to snad vyřešíte :o))) Kdyby se mi tenhle měsíc povedlo vyhrát druhé místo, můžu zase moooooooooooooooooooc poprosit, jestli tam může být napsáno "Diance a Vašíkovi za to že jsou" nebo jen "Diance a Vašíkovi" děkuji moc

v pohodě, je lepší si s Vámi psát než vám za to nadávat, :o) chyby se musí řešit, počkám, jen mě mrzí, že se pak musím víckrát snažit na hrách .o( ale nějak to snad vyřešíte :o))) Kdyby se mi tenhle měsíc povedlo vyhrát druhé místo, můžu zase moooooooooooooooooooc poprosit, jestli tam může být napsáno "Diance a Vašíkovi za to že jsou" nebo jen "Diance a Vašíkovi" děkuji moc

smile@blabola: No jasně, to by nebyl problém, @Rye se o to jistě postará! :-)

:) @blabola: No jasně, to by nebyl problém, @Rye se o to jistě postará! :-)

--- UnHynek - Freegame tým........

tak tady je ta oooooooooooooooooobřřřří prosba, moc prosím kromě toho nápisu na asi poháru "Pro Dianku a Vašíka" nebo " Diance a Vašíkovi "
bych si moooooooooooooooc přála, jestli někomu můžete věnovat tu počítačovou hru, protože stačí, že je maminka závislá :o))) pokud to jde nahradit tou kostkou, budu jen ráda, ale pokud ne, nevadí stejně ji pošlete třeba tomu, kdo možná bude druhý :o( díky moc Jarka - Blabola

tak tady je ta oooooooooooooooooobřřřří prosba, moc prosím kromě toho nápisu na asi poháru "Pro Dianku a Vašíka" nebo " Diance a Vašíkovi " bych si moooooooooooooooc přála, jestli někomu můžete věnovat tu počítačovou hru, protože stačí, že je maminka závislá :o))) pokud to jde nahradit tou kostkou, budu jen ráda, ale pokud ne, nevadí stejně ji pošlete třeba tomu, kdo možná bude druhý :o( díky moc Jarka - Blabola

a jinak lidi, první nebo druhé místo jde i bez truhliček, holt jsem si na to už zvykla a trhám rekordy místo sbírání truhliček :o)

a jinak lidi, první nebo druhé místo jde i bez truhliček, holt jsem si na to už zvykla a trhám rekordy místo sbírání truhliček :o)
142
views
15
replies
5
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft