Musím se někam přihlašovat na nedělní turnaj nebo stačí jen si zahrát tu hru a být za ten den nejlepší ?

Musím se někam přihlašovat na nedělní turnaj nebo stačí jen si zahrát tu hru a být za ten den nejlepší ?

Hoj ahoj,přihlašovat se nemusíš,stačí jen hrát smile

Hoj ahoj,přihlašovat se nemusíš,stačí jen hrát :D

Bastík :D

Ahoj @zuzikk! Jak psal @voky15 , opravdu stačí jen hrát. Nikam se registrovat nemusíš smile. Těším se tedy tuto neděli u hříčky Christmas Flight smile

Ahoj @zuzikk! Jak psal @voky15 , opravdu stačí jen hrát. Nikam se registrovat nemusíš :). Těším se tedy tuto neděli u hříčky Christmas Flight :)

--Rye -Freegame tým - moderátor

Ale no tak.....milá redakce,že vás přestanu mít rád? smile Copa já jsem Voky15?.......

Ale no tak.....milá redakce,že vás přestanu mít rád? :( Copa já jsem Voky15?.......

Bastík :D

@BastienBax, @Rye: Haha to je dobré přeřeknutí :-) @Rye má už asi zamotanou hlavu, jak se pořád předháníte jak o závod :-).

@BastienBax, @Rye: Haha to je dobré přeřeknutí :-) @Rye má už asi zamotanou hlavu, jak se pořád předháníte jak o závod :-).

--- UnHynek - Freegame tým........

91
views
4
replies
4
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft