Ahojky..
9.5 jste odpovidaly na pripsani bodu za vyplneny dotaznik, ze body rozdelite do konce toho tydne (9.5).Od ty doby jsem uz udelala tento dotaznik podruhy, protoze poprve se nic nepripsalo.Udelala jsem vse dobre ale stejne nic neni pripsane..Kde je prosim chyba.Dekuji

Ahojky.. 9.5 jste odpovidaly na pripsani bodu za vyplneny dotaznik, ze body rozdelite do konce toho tydne (9.5).Od ty doby jsem uz udelala tento dotaznik podruhy, protoze poprve se nic nepripsalo.Udelala jsem vse dobre ale stejne nic neni pripsane..Kde je prosim chyba.Dekuji

@berunka27 Ahoj! Omlouváme se, trochu se nám to opozdilo. Do konce měsíce by měly být body připsané smile

@berunka27 Ahoj! Omlouváme se, trochu se nám to opozdilo. Do konce měsíce by měly být body připsané :)

--Rye -Freegame tým - moderátor

@berunka27 Ahoj, je nám to moc líto, dotazník se nám pěkně protáhnul. Dneska jsme ho uzavřeli a během týdne ti už konečně přistanou bodíky! Díky moc za odpovědi a trpělivost, moc si toho vážíme!

@berunka27 Ahoj, je nám to moc líto, dotazník se nám pěkně protáhnul. Dneska jsme ho uzavřeli a během týdne ti už konečně přistanou bodíky! Díky moc za odpovědi a trpělivost, moc si toho vážíme!

--- UnHynek - Freegame tým........

64
views
2
replies
3
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft