Jaká je vaše nejoblíbenější hra na Freegame? smile

Jaká je vaše nejoblíbenější hra na Freegame? :D

--Rye -Freegame tým - moderátor

Nejdříve velký dík za bezvadný nápad!! Fórum budeme jistě hodně používat.
Nejoblíbenější hra - jednoznačně vaše první hra - slepička. Taky mi dala nejvíce zabrat, a vlastně dává doteď. Ale i ostatní hry jsou povedené a zábavné. Nejsem expert na počítač, učím se pomalu, ale jsem soutěživá a hry na skóre mě moc baví. Přivítala bych už nějakou novou hru.
Děkujeme vám všem, že se snažíte hry stále vylepšovat. Ať se vám daří!!

Nejdříve velký dík za bezvadný nápad!! Fórum budeme jistě hodně používat. Nejoblíbenější hra - jednoznačně vaše první hra - slepička. Taky mi dala nejvíce zabrat, a vlastně dává doteď. Ale i ostatní hry jsou povedené a zábavné. Nejsem expert na počítač, učím se pomalu, ale jsem soutěživá a hry na skóre mě moc baví. Přivítala bych už nějakou novou hru. Děkujeme vám všem, že se snažíte hry stále vylepšovat. Ať se vám daří!!

jednoznačne Free Flappy Bird a hry od autora z Poľska **

jednoznačne Free Flappy Bird a hry od autora z Poľska ****

Taky mám ráda Flappy Bird, následuje Mahjong Combo a Freegame States. Trochu oříškem jsou pro mě hry Freegameoid a Freegame Fall. U první dost často neudržím myš na plošině a tím pádem skončím, u druhé nestíhám. Jinak jsou hry dobré odreagovačky.

Taky mám ráda Flappy Bird, následuje Mahjong Combo a Freegame States. Trochu oříškem jsou pro mě hry Freegameoid a Freegame Fall. U první dost často neudržím myš na plošině a tím pádem skončím, u druhé nestíhám. Jinak jsou hry dobré odreagovačky.

Janice11: moc děkujeme za pozitivní příspěvek! DoDo, Marta, Patrik: Děkujeme - ostatně vaše komentáře nás těší a motivují do další tvorby. Měli jsme slabší měsíce co se týče vydávání her, ale včera jsme to zlomili a dokonce můžeme prozradit, že už máme další hru připravenou. Bude to taková vylepšená verze vaší oblíbené slepičky, takže se máte na co těšit:-).

Janice11: moc děkujeme za pozitivní příspěvek! DoDo, Marta, Patrik: Děkujeme - ostatně vaše komentáře nás těší a motivují do další tvorby. Měli jsme slabší měsíce co se týče vydávání her, ale včera jsme to zlomili a dokonce můžeme prozradit, že už máme další hru připravenou. Bude to taková vylepšená verze vaší oblíbené slepičky, takže se máte na co těšit:-).

--- UnHynek - Freegame tým........

Díky za novou hru. Trochu s ní budu bojovat, ale zkusím to:-). Jinak velmi hezky zpracované rozhraní s informacemi o získaných bodech, udělených komentářích apod. Grafika hezká a přehledná.

Díky za novou hru. Trochu s ní budu bojovat, ale zkusím to:-). Jinak velmi hezky zpracované rozhraní s informacemi o získaných bodech, udělených komentářích apod. Grafika hezká a přehledná.

Marta61: ještě jsme se o tom nestačili ani zmínit, a ty už sis toho všimla! :-). Děkujeme. Více o novém profilu napíšeme v novince, nebo spíše na fórum.

Marta61: ještě jsme se o tom nestačili ani zmínit, a ty už sis toho všimla! :-). Děkujeme. Více o novém profilu napíšeme v novince, nebo spíše na fórum.

--- UnHynek - Freegame tým........

už sa teším na novú verziu hry Free Flapy Bird, kde by som chcel ešte poprosiť, ak by nám nejakú hru spravil ešte aj autor z Poľska, ak je to možné, ďakujem. smile
================== ###

už sa teším na novú verziu hry Free Flapy Bird, kde by som chcel ešte poprosiť, ak by nám nejakú hru spravil ešte aj autor z Poľska, ak je to možné, ďakujem. 8) ================== ###

Zdravíme @DoDoTom68! Už se těšíme, až novou hru pustíme do světa. Co se týče polského autora, tak ten se na delší dobu odmlčel, nicméně zkusíme s ním navázat další spolupráci. Uvidíme jak to dopadne :-)

Zdravíme @DoDoTom68! Už se těšíme, až novou hru pustíme do světa. Co se týče polského autora, tak ten se na delší dobu odmlčel, nicméně zkusíme s ním navázat další spolupráci. Uvidíme jak to dopadne :-)

--Rye -Freegame tým - moderátor

166
views
9
replies
0
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft